Vychutnejte si šálek kvalitního čaje

V poslední době se s nejrůznějšími e-shopy roztrhl pytel a začaly vyrůstat jako houby po dešti. Proto je nutné vyhledávat pouze ty nejkvalitnější. Jedním z nových webů, které prodávají kvalitní čaje z celého světa je i Čajový dýchánek.

Už od úvodní stránky se ocitnete v graficky příjemném prostředí, odkud na návštěvníky dýchne pohoda a klid. Stránky na první pohled vypadají přehledně, za což lze poděkovat přehlednému rozdělení do jednotlivých kategorií. Pokud tedy přesně nevíte, co hledáte, není nic jednoduššího, než si postupně projít všechny z nabízených kategorií. A že jich není málo! Na výběr dostanete ze vzdálených zemí jako Čína, Japonsko nebo Indie. Pokud byste si mezi produkty z těchto států nevybrali, nemusíte zoufat, protože nabídka pokračuje ostatními čaji, nečaji, čajovými pochoutkami, čajovými potřebami, dárkovým balením, knihami o čaji nebo speciálními akcemi a slevami. Chybět nemohou ani velice populární ovocné, rostlinné či aromatizované čaje. Na úvodní stránce si můžete prohlédnout doporučení z nabídky, uvidíte speciální týdenní akci a také máte možnost kliknout na jednu ze čtyř konviček, díky nimž se dostanete do nadepsané kategorie. Některé kategorie se ještě dále větví, což má za následek větší přehlednost. Tak třeba čínský čaj se dále dělí na čaj bílý, černý, jasmínový, kvetoucí, polozelený (oolong), zelený, žlutý a puerh. I v nečajích si naleznete další produkty jako honeybush, rooibos, yerba maté či ostatní.

Velice vhodným prvkem je vyhledávání na stránce, kdy stačí zadat hledané slovo a automaticky vyjedou všechny příbuzné odkazy. To je ideální hlavně v případě, že hledáte konkrétní zboží. Jestliže chcete být neustále v centru dění, můžete si zažádat o zasílání novinek na e-mail. Stačí do správné kolonky zadat funkční e-mail a přibližně jednou za měsíc byste se měli dozvědět o novinkách ve světě Čajového dýchánku. Ale stránky nejsou určené pouze zkušeným konzumentům čaje. Na své si přijdou i úplní začátečníci, kteří by rádi vyzkoušeli něco nového. Na webu dostanou spoustu informací o tom, jak správně připravit čaj, kterou kalabasu vybrat a jak se o ni starat nebo také zjistí, proč pít zrovna konkrétní typ čaje. U žádného kvalitního e-shopu nemůžou chybět přehledné obchodní podmínky, tipy jak nakupovat a kontakt na správce webu. Když si zákazník něco z nabídky vybere, jednoduše to umístí do nákupního košíku a může pokračovat v prozkoumávání. Po prohlédnutí všeho potřebného jednoduše dokončíte objednávku a obdržíte údaje k platbě. Po zaplacení už se těšte na zážitky se svým nově zakoupeným zbožím. Na stránkách se nachází opravdu hodně široká nabídka, ze které si jistě vybere každý. Velice příjemné jsou popisy, které dokážou zaujmout. Na místě je určitě i popis přípravy čaje, který nemůže na stránkách Čajového dýchánku chybět.

Namátkou vybíráme dva druhy zboží, jež by mohlo zaujmout. K vyzkoušení doporučujeme semena guarany a Darjeeling ff FTGFOP 1 Balasun. Semena guarany jsou přirozeným stimulantem pro centrální nervovou soustavu a předchází únavě či vyčerpání. Také dovedou stimulovat mozkové funkce a působí jako afrodiziakum. V semenech jsou obsaženy látky jako kofein, theofilin či theobromin. Semena se prodávají po 200 gramech za 249 Kč. Druhým doporučovaným zbožím je Darjeeling ff FTGFOP 1 Balasun. Co se pod tímto poměrně tajemným názvem ukrývá? Jedná se o speciální indický čaj darjeeling, který pochází z jarní sklizně. Tento darjeeling pochází z čajové zahrady Balasun a patří mezi nejoblíbenější čaje svého druhu na světě.

V kategorii: Volný čas, Zajímavosti Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Mátový čaj Mátový čaj
Odhalte tajemství žlutých čajů Odhalte tajemství žlutých čajů
Svátek v podobě čajového obřadu s matchou Svátek v podobě čajového obřadu s matchou
Máta peprná Máta peprná

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.