Nevšední letecké zážitky jako koření života

Nudíte se? Pak si můžete gratulovat, neboť nuda je luxus, který si mohli ještě relativně nedávno dovolit jen ti nejmovitější. Ostatní lidé měli co dělat, aby vůbec vyžili. Ale k současné době dostatek volného času tak nějak patří a otázkou je, čím zaplnit volný čas, abyste opět pocítili, že žijete. Co byste řekli na zážitkový let v akrobatickém letounu, nebo rovnou ve „stíhačce“? Vše pěkně popořádku…

Vyhlídkové lety a pilotování na zkoušku

Pro začátek záležitost, při které vám adrenalin v žilách kolovat nebude, ale nudit se rozhodně nebudete. Vyhlídkové a okružní lety letadlem či vrtulníkem nudou rozhodně nezavání. Navíc mohou být velmi zábavné, pokud si zaplatíte „pilotování na zkoušku“. Společně se zkušeným pilotem absolvujete přímočarý let, zatáčky, let po okruhu, ale také krátký navigační let a přistání. Možná vás to bude za kniplem bavit natolik, že si nakonec uděláte pilotní průkaz. Ostatně proč ne, letecká škola není jen pro vyvolené!

Akrobatické lety

Let s akrobatickým letounem má do poklidného vyhlídkového letu velmi daleko. Ostré zatáčky, střemhlavý let, výkruty a další prvky, které se vám vryjí do paměti na hodně dlouhou dobu. Nemá smysl to rozmazávat, akrobacii ve vzduchu zkrátka musíte zažít.

Let s Delfínem

Cvičný proudový letoun L-29 Delfín sice není stíhačka, ale to vám vůbec nemusí vadit. Létání v tomto stroji bylo po mnoho let nedílnou součástí výcviku vojenských pilotů u nás i ve světě. A v roce 1973 se dokonce vyzbrojené egyptské letouny zúčastnily válečného konfliktu. S maximální rychlostí 655 km, dostupem 11 500 m a stoupavostí 14 m/s jde o vskutku zajímavou možnost, jak zabít nudu.

Všechny výše uvedené zážitkové lety pořádá renomovaná letecká škola BlueSkyService.cz.

V kategorii: Cestování, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.