Kupujeme neutrální dárky!

 

ID-100132848

V předchozích článcích, jsme vám radili, jak koupit vhodný dárek svému partnerovi, či partnerce, dnes se podíváme na to, jaké dárky jsou vhodné pro muže, ženu, partnera, partnerku, bratra, sestru, či vašeho nadřízeného.

Elektronika hýbe světem

Elektronika – dárky, kterými potěšíte ženu i muže. Zatímco my ženy si obvykle potrpíme na elegantní, přesto krásný a do detailu vypiplaný vzhled se zářivými barvami, muži se více řídí praktičností a často prostým, jednoduchým vzhledem, kde dominuje šedivá či černá. Není to však ani zdaleka pravidlo, takže než nějaké všeznalé zběhlé ajťačce koupíte růžový telefon s funkcemi nula nula nic, raději se informujte.

 

Dražší cenová kategorie může být problém

Notebook, mobil, tablet, fotoaparát – nic z toho nejsou levné dárky, a často je dobré jejich koupi rovnou i projednat, aby se pak obdarovaný necítil trapně či zavázán. Taky je dobré zjistit, co by si ten druhý představoval? Bude mu stačit mobil za pět tisíc, nebo potřebuje dražší verzi za deset s větším množstvím funkcí? Kupovat takovou věc na slepo je těžké. Občas se podaří, že se váš známí rozpovídá o nějaké elektronické hračičce, co ho zaujala, a bude vám o ní nadšeně vyprávět. Dejte si záležet, aby nevytušil váš záměr, chovejte se jako normálně – a při nejbližší příležitosti ho překvapte! Uvidíte, že jeho radost bude nezměrná.

 

Každý si občas rád hraje

Věci jako kryt na mobil, roboryba (taková malá elektronická rybička, která si hraje ve vaší vaně a je neskutečně roztomilá) apod. spadají obvykle do mnohem průměrnější cenové kategorie, a potěší toho druhého i v případě, kdy ho neznáte tak dokonale, obzvlášť pokud si potrpí na moderní technologie.

 

Kniha je klasika, avšak mnozí si neumí lepší dárek představit

Kniha, to je pro mnoho lidí synonymem pro „dárek poslední záchrany“. Když opravdu nevíte, a víte, že daný člověk alespoň rád čte, tak se pro něj vždycky něco najde. Rád vaří a rád jí? Kupte mu zajímavou knihu pro kuchaře či gurmány. Rád sportuje? Kupte mu knihu o největších sportovních výkonech. Zajímá ho historie a války? Kupte mu literaturu faktu z období druhé světové války či antického Řecka a Říma. Knih jsou tisíce, a těžko by se hledal někdo, kdo by neocenil žádnou knihu.

Tak co, milé dámy a milý pánové. Už víte, co komu koupíte k narozeninám? Hlavní je se toho nebát, nenápadně se informovat a zjistit, komu se co doma rozbilo, kdo co rád dělá o víkendech a je to! Pokud jste opravdu v koních pomůže i rada jeho/její rodiny či přátel, lepší si nechat poradit, než to pokazit.

 

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.