Jak nejvíce ušetřit na nákupech na internetu?

Pravda: většina obchodování se dnes přesouvá do internetového prostředí. Díky tomu vznikají stále nové obchody a plně se rozvíjí i konkurenční boj. Z rivality může nejvíce těžit zákazník, který chce nakupovat za nejlepší ceny. Je ale důležité vědět, jak najít tu opravdu nejvýhodnější nabídku… 

K výhodnému nákupu stačí najít jedno jediné místo

Stojaté vody českého internetu nedávno rozvířil nový cenový rádce, který mění sny o nejvýhodnějších nákupech v realitu. Nabízí srovnání cen a rychlé vyhledání nejvýhodnější nabídky. Jmenuje se zaza.cz a zdarma je k dispozici každému, kdo chce výhodně nakupovat každý den a vlastně cokoliv.

zaza

Výhodný nákup má dvě podoby

Do srovnávače zaza.cz je v současné době zaregistrováno více než 3 000 různých e-shopů, které nabízejí více než 1 000 000 různého zboží. Každé e-shop je před přijetím do systému pečlivě prověřen. Příjemné je, že zboží na zaza.cz můžete vyhledávat dvěma způsoby. Pokud hledáte například levné kontaktní čočky, nebo knihu, oblečení, mobil apod. a víte přesný název, stačí ho zadat do vyhledávacího pole a v okamžiku vám vyjede seznam obchodů i s cenovou nabídkou. Druhý způsob vyhledávání je ten, že budete procházet jednotlivé kategorie a hledat. V tomto případě možná budete třeba kontaktní čočky výhodně hledat déle, ovšem budete si moc vybrat z více druhů. Záleží tedy jen na vás, který způsob hledání zvolíte, oba jsou výhodné!

zaza2

Nemusíte platit za poštovné!

Srovnávač šetří vaše peníze ještě více. Nabídne vám totiž i osobní odběr zboží na nejbližším výdejním místě. Díky tomu můžete ušetřit za drahé poštovné!

Bezpečné nakupování na internetu má svá pravidla

Pokud nakupujete přes zaza.cz, nemusíte se podvodníků bát. Jestliže ale zvolíte jiný způsob, přečtěte si těchto 12 tipů bezpečného nákupu.

V kategorii: Domácnost, Zajímavosti Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Bez pravidel to nejde, ani v přírodě! Bez pravidel to nejde, ani v přírodě!
LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální
Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.