Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod

Přemýšleli jste už někdy nad tím, kde byste rádi strávili svá mladá léta a v kterých místech by bylo nejlepší zestárnout? Samozřejmě, nabízí se hlavně lokality, v nichž je pestrá pracovní nabídka a rodinám nechybí nic ke spokojenému životu. Některé z pražských adres jsou hodně prestižní, nabídnou ale také spoustu zeleně v kombinaci s vynikající občanskou vybaveností.

Žít tam, kde se neustále něco děje a kde nezažijete ani hodinu nudy, to je také sen mnoha mladých absolventů, že? Teď je možné si jej splnit. Stačí si jen vybrat byt, jenž by vyhovoval vašim přáním a představám.

Příroda, ale také prostor pro zábavu

Stačí se zde jen trochu rozhlédnout a hrozí, že se už brzy zamilujete. Byty Malešice leží uprostřed zelených ploch, ale i míst, kde vyrostla velmi dobrá infrastruktura. Vše na sebe navazuje a platí to i pro městskou hromadnou dopravu, která vás zaveze na blízké metro. Pak se už můžete vydat kamkoliv, nejen na letiště nebo do centra Prahy.

Tato lokalita nabízí i procházku lesem, kde si odpočinete po náročné celodenní práci a přijdete na jiné myšlenky. Nabídka bytů se pomalu tenčí, takže je určitě nejvyšší čas si vybrat. Zbývá ještě několik málo možností, stačí rozvážit své osobní priority a rozebrat vše i se životním partnerem. Doba, kdy bude zapotřebí se rozhodnout, je blízko.

Supermarkety, parky a zázemí pro děti

Mladým rodinám nebude scházet opravdu vůbec nic, byty v Praze Malešicích jsou obklopeny řadou možností, jak trávit volný čas i s dětmi. Malešický park a Židovské pece jsou skvělou alternativou, pokud chcete do zeleně. V okolí jsou i sportoviště, restaurace a další místa oddechu. Moderní zázemí bytů je pak už vlastně jen třešničkou na dortu. Útulnost, ale také splnění všech současných nároků, otevřenost a spoustu prostoru. Co víc chtít, že?

V kategorii: Rodina, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.