Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod

Přemýšleli jste už někdy nad tím, kde byste rádi strávili svá mladá léta a v kterých místech by bylo nejlepší zestárnout? Samozřejmě, nabízí se hlavně lokality, v nichž je pestrá pracovní nabídka a rodinám nechybí nic ke spokojenému životu. Některé z pražských adres jsou hodně prestižní, nabídnou ale také spoustu zeleně v kombinaci s vynikající občanskou vybaveností.

Žít tam, kde se neustále něco děje a kde nezažijete ani hodinu nudy, to je také sen mnoha mladých absolventů, že? Teď je možné si jej splnit. Stačí si jen vybrat byt, jenž by vyhovoval vašim přáním a představám.

Příroda, ale také prostor pro zábavu

Stačí se zde jen trochu rozhlédnout a hrozí, že se už brzy zamilujete. Byty Malešice leží uprostřed zelených ploch, ale i míst, kde vyrostla velmi dobrá infrastruktura. Vše na sebe navazuje a platí to i pro městskou hromadnou dopravu, která vás zaveze na blízké metro. Pak se už můžete vydat kamkoliv, nejen na letiště nebo do centra Prahy.

Tato lokalita nabízí i procházku lesem, kde si odpočinete po náročné celodenní práci a přijdete na jiné myšlenky. Nabídka bytů se pomalu tenčí, takže je určitě nejvyšší čas si vybrat. Zbývá ještě několik málo možností, stačí rozvážit své osobní priority a rozebrat vše i se životním partnerem. Doba, kdy bude zapotřebí se rozhodnout, je blízko.

Supermarkety, parky a zázemí pro děti

Mladým rodinám nebude scházet opravdu vůbec nic, byty v Praze Malešicích jsou obklopeny řadou možností, jak trávit volný čas i s dětmi. Malešický park a Židovské pece jsou skvělou alternativou, pokud chcete do zeleně. V okolí jsou i sportoviště, restaurace a další místa oddechu. Moderní zázemí bytů je pak už vlastně jen třešničkou na dortu. Útulnost, ale také splnění všech současných nároků, otevřenost a spoustu prostoru. Co víc chtít, že?

V kategorii: Rodina, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.