10 nejoblíbenějších afrodiziak: Nalaďte své tělo na sex

Milujete-li českou klasiku, jako je svíčková s pěti nebo pečená kachýnka se zelíčkem, jistě jste si všimli, že po takové hostině nemáte na sex ani pomyšlení a nejraději byste se svalili někam na palouček a už se nehnuli. Zkuste si pro jednou tyto dobroty odříct a nechte se inspirovat potravinami, nápoji a kořením, které ve Vás vzbudí sexuální touhy. Věříme, že si na takové vepřo knedlo zelo ani nevzpomenete.

 

1. Čokoláda. Jedna z nejpopulárnějších sladkostí na světě má v sobě  fenyletylamin, což je přírodní amfetamin, který Vám napomáhá více prožívat Vaší intimitu a vášeň. Navíc Vás zbaví nepříjemných pocitů úzkosti a strachu. Dokonce takový známý milovník, jako byl Casanova, měl s čokoládou zkušenosti, když ji doporučoval milence Ludvíka XV. A pamatujte, že čím vyšší procento kakaa, tím je efekt vyšší.

2. Jahody. Dávají nám řadu důležitých vitamínů a minerálů. Mají afrodiziakální účinky, a to především v kombinaci s dalšími potravinami, jako je už zmíněná čokoláda.

3. Ořechy. Můžete zobat všechny druhy ořechů. Od mandlí, až po dýňová semínka. Dají Vám energii prožít noc plnou vášně a taková dýňová semínka mají údajně účinek jako viagra.

4. Ústřice. Některé druhy ústřic v sobě mohou ukrývat perly, ale určitě v sobě ukrývají afrodiziakální účinky. Dejte si ale pozor, aby ústřice nebyly zkažené a Vás místo sexuálního napětí nečekala v křečích probdělá noc na toaletě.

5. Kaviár. V mnoha zemích je považován za pochoutku. Jeho konzumací zvýšíte sexuální napětí, ale opět platí stejná rada, jako u ústřic. Zde opravdu záleží na kvalitě, jinak se Váš večer promění v nepříjemnou vzpomínku.

6. Lanýže. Tato kulinářská pochoutka je doslova napěchovaná látkami, které jsou podobné mužskému sexuálnímu hormonu, proto působí jako velmi mocné afrodiziakum.

7. Chřest. Jsou o něm zmínky už ze starého Egypta a staří řekové a římané ho používali pro zvýšení sexuální žádostivosti a podporu erekce. Dříve se k němu dostali jen ti bohatí, dnes je naštěstí snadno dostupný.

8. Banány. Mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, vlákniny, bílkovin a sacharidů. I díky tomu příznivě ovlivňují sexuální zdatnost a zvyšují produkci sexuálních hormonů. Podoba s mužským pohlavním orgánem je čistě náhodná, ale dokáže v nás vzbudit mnoho představ.

9. Šampaňské. To je osvědčená klasika. Přidejte jahody a máte o zábavu postaráno. Ovšem pozor na množství! V malé míře působí bublinky jako afrodiziakum, pokud vypijte více jak tři skleničky, budete se cítit unaveně a se vší romantikou je konec.

10. Skořice. Dráždí Vaše pohlavní žlázy a má stimulační účinky. Prokrví Vás a uvolní křeče. Masáž celého tělo skořicovým olejem bude pro Vás a Vašeho partnera velmi příjemná a zahřívací předehra.

Nechte se unést svou sexuální touhou a zpříjemněte si tyhle pošmourné a chladné dny. Je to nejen příjemné, ale i zdravé!

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.