Zombie Lane – upalte zombíka a zasaďte zelí

zombie-lane-online-hack-tool

Příběh hry je prostý. Svět (konkrétně vaši ulici) napadly zombie. Vy, jako hlavní hrdina, si s tím ale moc nelámete hlavu a snažíte se vrátit svůj život do starých kolejí. Nejdříve si spravíte dům a případně i plot, postavíte novou garáž, koupíte pár zahradních lehátek a potom můžete klidně i pěstovat zelí a mrkev.

Počkat, něco mi ve výčtu chybí… No ovšem, zombie. Těch je ve hře tisíce (spíše milióny) a vy je můžete masakrovat na sto a jeden způsob. Pro začátek na ně dostanete jen lopatu a brokovnici, ale velmi brzy se probojujete k pestrému repertoáru zbraní v podobě granátů, katany, nebo rotačního kulometu. Velmi příjemná je i možnost vyrábět si své vlastní zbraně z předmětů ukořistěných zombím.

S postupujícími levely se vám zpřístupňuje i zbytek městečka a další sousedé. Mě velmi potěšila cirkusová mapka, kde masakrujete nemrtvé klauny po desítkách a zachraňujete nebohá cirkusová zvířátka.

Nejdůležitější ve hře je energie. Tu používáte úplně na všechno a nikdy jí není dost. Zabít jednoho slabého zombíka, sklidit jahody, nebo opravit plot – to vše stojí jeden bod energie. Tu si můžete kupovat za opravdové peníze pomocí kreditní karty, za jídlo, které vypěstujete, nebo musíte zkrátka čekat. Každých pět minut dostanete jeden energetický bod. Myslíte si, že pět minut je chvilička? To jste ještě nehráli Zombie Lane.

Jestliže hrajete přes Facebook, tak můžete ke hře přizvat i své přátele, které si přidáte do sousedů a oni vám potom budou moci pomáhat. Spravit plot, zabít pár zombíků, nebo poslat nějakou tu energii. To vše sousedé mohou, ale jen jednou denně. Jinými slovy je úplně nejlepší mít hodně přátel zapálených do likvidace zombíků, nebo hodně falešných profilů.2

Hra je to skvělá, ale bohužel jde hlavně o to, jak z hráčů vyždímat co nejvíce peněz. Jestliže nechcete své tvrdě vydřené prašule cpát do online hry, tak si zahrajete maximálně tak pár minut a potom jen čekáte, až vám zase naběhne energie. I ten krátký zážitek za to stojí, ale nepočítejte s tím, že se dostanete do tabulky nejlepších. Tu zatím na Facebooku vede nějaký Alex, který už zmasakroval přes tři miliony zobíků.

Hru můžete hrát buď na mobilu (Android OS 2.2 či vyšší, 30 MB místa) nebo přes Facebook.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , , , ,

Mohlo by Vás zajímat:

YoVille YoVille
Vampire Wars Vampire Wars
Pet Society Pet Society
Mob Wars Mob Wars

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.