Zajímejte se o kosmetiku

Rtěnky, řasenky, krémy, oční stíny, linky, make-up… Většině mužů se z toho už teď točí hlava. Pokud ale patříte k těm, které zajímají potřeby žen a chcete jim zprostředkovat lepší pocit ze sebe samých, staňte se Avon Gentlemanem. Co to obnáší? Není to nic těžkého, předně je potřeba se zaregistrovat na Avon-job.cz. Poté s vámi zaměstnanci společnosti Avon dořeší podrobnosti a formality. Na uvítanou dostanete balíček produktů a speciální dárek navíc.

Čím více, tím levněji

Záleží na vás, zda chcete nakupovat kosmetiku Avon pro sebe, své blízké nebo chcete rozjet vlastní business a prodávat dál. Čím více výrobků budete odebírat, tím větší budete mít při nákupu slevu, můžete se dostat až na 30 %, to už je opravdu znát. Abyste zaujal nové zákaznice, je potřeba si osvojit vědomosti o prodávaných produktech, způsob použití, účinky přípravků. Velmi dobře zaujmete, pokud budete umět poradit s výběrem barvy make-upu, očních linek či rtěnky. Kde se takové věci naučíte? Avon pravidelně pořádá kosmetické kurzy, kde nejen představí nové produkty, ale naučí vás zde spoustu užitečných dovedností. Přínosné pro vás mohou být také obchodní kurzy, všechny kurzy jsou samozřejmě zdarma. Rozhodnete-li se prodávat produkty Avon dalším zákazníkům, budete mít k dispozici vlastní on-line shop zdarma. Jako Avon Gentleman se dozvíte přednostně o nových akcích, novinkách i výhodných balíčcích.

Jako Avon Gentlemana vás ženy budou prostě milovat. Neváhejte a zkuste vašim blízkým přinést trochu radosti s kvalitní kosmetikou Avon a sám přitom ještě vydělávejte. Zaregistrujte se na Avon-job.cz a poznejte na vlastní kůži sílu originální švédské kosmetiky. Ukažte ženám, že každá může být krásná a jedinečná, ukažte jim, že kosmetické přípravky Avon podtrhnou jejich přirozenou krásu.

V kategorii: Finance, Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.