WebSurf – užitečný nástroj ke zvýšení návštěvnosti webových stránek

Dnes už je v podstatě nemožné podnikat bez promyšlené marketingové online strategie, jejímž základem jsou fungující webové stránky. Ovšem ty nejsou k ničemu, když nemají návštěvnost. Existují metody, jimiž si můžete návštěvnost svých stránek zvýšit, většina z nich je ale poměrně nákladná, takže buď musíte mít do začátků dost peněz na optimalizaci webu, hodně času na zkoušení a testování různých možností, nebo na to půjdete chytře.

Proč vlastně zvyšovat návštěvnost webu

Asi to znáte z vlastní zkušenosti, že většina lidí nevěří začínajícím projektům. Stránky s nízkou návštěvností působí nedůvěryhodně, nově, nezkušeně, takže když už tam nějaký návštěvník zavítá, ihned zase odchází. Jestliže ale na vašem počítadle začnou naskakovat čísla, statistika začne pracovat ve váš prospěch a dostaví se první výsledky. U prodejních webů a online magazínů je návštěvnost důležitá také pro zadávání externích reklam a PR článků – bez prokazatelné návštěvnosti máte jen malé šance na výdělek z reklamy. Je tedy jasné, že vyšší návštěvnost rovná se více peněz pro vás.

Jak roztočit počítadla unikátních návštěv webu

Jestli jste ještě neslyšeli o WebSurf.cz, je nejvyšší čas to napravit. Díky tomuto specifickému nástroji online reklamy se radikálně zvýší návštěvnost sdílením odkazů na váš web s přímým zobrazením obsahu stránek. A protože původně vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy, to vše pro vás funguje naprosto zdarma, respektive za kredity, které získáváte zobrazováním stránek a videí zapojených do systému. Tuto unikátní službu v současné době využívá přes sto tisíc uživatelů jako jednu z nejvýhodnějších reklam pro své podnikání. I  vy můžete být mezi nimi, stačí jen zaregistrovat svoji URL adresu a převést kredity. Od té chvíle se vaše webovky zobrazují a počet návštěv roste. Nejedná se o žádnou umělou návštěvnost, ale o skutečné návštěvníky. O tom se můžete přesvědčit například pomocí certifikovaného měření návštěvnosti od Google Analytics.

Vyzkoušejte reklamní systém WebSurf.cz a získejte více návštěvníků ještě dnes – https://www.websurf.cz

V kategorii: Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.