WebSurf – užitečný nástroj ke zvýšení návštěvnosti webových stránek

Dnes už je v podstatě nemožné podnikat bez promyšlené marketingové online strategie, jejímž základem jsou fungující webové stránky. Ovšem ty nejsou k ničemu, když nemají návštěvnost. Existují metody, jimiž si můžete návštěvnost svých stránek zvýšit, většina z nich je ale poměrně nákladná, takže buď musíte mít do začátků dost peněz na optimalizaci webu, hodně času na zkoušení a testování různých možností, nebo na to půjdete chytře.

Proč vlastně zvyšovat návštěvnost webu

Asi to znáte z vlastní zkušenosti, že většina lidí nevěří začínajícím projektům. Stránky s nízkou návštěvností působí nedůvěryhodně, nově, nezkušeně, takže když už tam nějaký návštěvník zavítá, ihned zase odchází. Jestliže ale na vašem počítadle začnou naskakovat čísla, statistika začne pracovat ve váš prospěch a dostaví se první výsledky. U prodejních webů a online magazínů je návštěvnost důležitá také pro zadávání externích reklam a PR článků – bez prokazatelné návštěvnosti máte jen malé šance na výdělek z reklamy. Je tedy jasné, že vyšší návštěvnost rovná se více peněz pro vás.

Jak roztočit počítadla unikátních návštěv webu

Jestli jste ještě neslyšeli o WebSurf.cz, je nejvyšší čas to napravit. Díky tomuto specifickému nástroji online reklamy se radikálně zvýší návštěvnost sdílením odkazů na váš web s přímým zobrazením obsahu stránek. A protože původně vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy, to vše pro vás funguje naprosto zdarma, respektive za kredity, které získáváte zobrazováním stránek a videí zapojených do systému. Tuto unikátní službu v současné době využívá přes sto tisíc uživatelů jako jednu z nejvýhodnějších reklam pro své podnikání. I  vy můžete být mezi nimi, stačí jen zaregistrovat svoji URL adresu a převést kredity. Od té chvíle se vaše webovky zobrazují a počet návštěv roste. Nejedná se o žádnou umělou návštěvnost, ale o skutečné návštěvníky. O tom se můžete přesvědčit například pomocí certifikovaného měření návštěvnosti od Google Analytics.

Vyzkoušejte reklamní systém WebSurf.cz a získejte více návštěvníků ještě dnes – https://www.websurf.cz

V kategorii: Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

FITNESS TRENDY VERSUS PRASTARÉ FORMY CVIČENÍ FITNESS TRENDY VERSUS PRASTARÉ FORMY CVIČENÍ
Jak obchodovat s akciovými indexy Jak obchodovat s akciovými indexy
Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě

Komentáře k článku "WebSurf – užitečný nástroj ke zvýšení návštěvnosti webových stránek"

  1. Alfonz napsal:

    Myslím si, že k samotném zvýšení návštěvnosti na webu je potřeba se zaměřit spíše na SEO: https://www.mediaunit.cz/jak-na-seo-optimalizaci-navod tudíž nejdříve správně optimalizovat stránku a poté se zamřit na tzv. linkbuilding 🙂

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.