WebSurf – užitečný nástroj ke zvýšení návštěvnosti webových stránek

Dnes už je v podstatě nemožné podnikat bez promyšlené marketingové online strategie, jejímž základem jsou fungující webové stránky. Ovšem ty nejsou k ničemu, když nemají návštěvnost. Existují metody, jimiž si můžete návštěvnost svých stránek zvýšit, většina z nich je ale poměrně nákladná, takže buď musíte mít do začátků dost peněz na optimalizaci webu, hodně času na zkoušení a testování různých možností, nebo na to půjdete chytře.

Proč vlastně zvyšovat návštěvnost webu

Asi to znáte z vlastní zkušenosti, že většina lidí nevěří začínajícím projektům. Stránky s nízkou návštěvností působí nedůvěryhodně, nově, nezkušeně, takže když už tam nějaký návštěvník zavítá, ihned zase odchází. Jestliže ale na vašem počítadle začnou naskakovat čísla, statistika začne pracovat ve váš prospěch a dostaví se první výsledky. U prodejních webů a online magazínů je návštěvnost důležitá také pro zadávání externích reklam a PR článků – bez prokazatelné návštěvnosti máte jen malé šance na výdělek z reklamy. Je tedy jasné, že vyšší návštěvnost rovná se více peněz pro vás.

Jak roztočit počítadla unikátních návštěv webu

Jestli jste ještě neslyšeli o WebSurf.cz, je nejvyšší čas to napravit. Díky tomuto specifickému nástroji online reklamy se radikálně zvýší návštěvnost sdílením odkazů na váš web s přímým zobrazením obsahu stránek. A protože původně vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy, to vše pro vás funguje naprosto zdarma, respektive za kredity, které získáváte zobrazováním stránek a videí zapojených do systému. Tuto unikátní službu v současné době využívá přes sto tisíc uživatelů jako jednu z nejvýhodnějších reklam pro své podnikání. I  vy můžete být mezi nimi, stačí jen zaregistrovat svoji URL adresu a převést kredity. Od té chvíle se vaše webovky zobrazují a počet návštěv roste. Nejedná se o žádnou umělou návštěvnost, ale o skutečné návštěvníky. O tom se můžete přesvědčit například pomocí certifikovaného měření návštěvnosti od Google Analytics.

Vyzkoušejte reklamní systém WebSurf.cz a získejte více návštěvníků ještě dnes – https://www.websurf.cz

V kategorii: Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.