Vztah starší ženy s mladším mužem. Může to fungovat?

Ve většině párů je muž starší než žena. Ale v poslední době se stalo až módou, aby si žena v letech, našla muže i o generaci mladší. Praktikuje se to nejen mezi slavnými osobnostmi, ale i v běžné společnosti. Svatební dvojice v rozdílných věkových kategoriích je již normální. Je možné, že ženy chtějí se svými mladšími partnery omládnout nebo si potřebují zvýšit sebevědomí. Může mít takový vztah budoucnost? Jsou zde nějaké výhody, které by jasně hovořily ve prospěch takto nevyrovnaných vtahů?

Vztah není založen na žádné pedofilii. Oba z páru jsou samozřejmě dospělí, rozumně uvažující lidé. Partnerství berou jako svobodné rozhodnutí, ve kterém jsou šťastni. Na počátku takovýchto vztahů většinou ani jeden z partnerů nebere vztah nijak vážně. Jedná se o pouhou zamilovanost na první pohled. Ale myšlenky na trvalejší svazky se rodí až později.

Co očekává žena od mladšího muže

Žena je již ve středním věku, mnohdy zhrzená rozvodem, znechucená z bývalého manžela. Potřebuje se dostat znovu do života. Tuto energii nachází v mladším partnerovi, který ještě není znechucen životem, ten má totiž ještě před sebou. Žena se chce bavit, nechce řešit starosti běžného života. Užívá si všech radovánek, zapomíná na svůj skutečný věk. S mladším mužem se cítí být stejně stará jako on. Zprvu neočekávají žádný vztah, pouze volné soužití a chvilkové pobavení. Bohužel si mnohdy žena neuvědomuje, že mladíka za chvilku tento vztah omrzí a odejde. Žena v této situaci je poté zklamaná, neustále dožaduje na mladíkovi, ať se vrátí. Chybí ji jeho mladistvost jak v životě, tak i v sexu.

Co naopak očekává mladší muž od starší ženy

Muži mají rádi sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Proto je lákají ženy, které jsou většinou již finančně zajištěny, mají dobré postavení v práci, nemusí se starat o děti, protože jsou již odrostlé. Ženy ve středním věku jsou samostatnější a jsou ochotny si svého zajíčka vydržovat. Peníze nehrají pro ženu žádnou roli, ona je ta, která je většinou má. Jde tady o fyzickou přitažlivost, sex, pobavení. Muž, kterému je dvacet let, se často chlubí svým přátelům, že má za milenku ženu v letech, která si jde sama za svým.

Typ žen, které tíhnou k mladším mužům

Ve většině případů se jedná o sebevědomé ženy, středního věku, které jsou již finančně zabezpečeny, nemusí se starat o odrostlé děti, mají svůj život. Mnohdy jsou rozvedené nebo s manželem moc dobře nevychází. Mladíček je pro ni dobrá partie. Žena chce něco extra. Ne upoceného, tlustého padesátníka. Ale mladého, vyvoněného mladého muže, který po ní nebude chtít hned svatbu. Žena, pokud si najde mladého přítele, si razantně zvýší sebevědomí. Což může být v pozdějším věku dost zásadní. Energie, která z mladíka vychází je všudypřítomná a dobíjí i ženu. Je dokonce dokázáno, že určité procent žen si vybírá mladší může. Dělají to především takové ženy, které se nechtějí vázat. Vědí, že mladý hoch se nebude chtít hned ženit a budovat rodinu.

Proč je dobré mít zajíčka

Mladší partner i o několik desítek let není v dnešní době žádný problém. Takovéto páry jsou velmi zajímavé, na venek působí ale příjemně. Zvláštně se doplňují a dodávají si potřebný elán, a to navzájem. Ona od něj získává mladistvou nerozvážnost, on se stává dospělejším a získává zkušenosti. Žena jako by omládla. Samozřejmě že ne ve skutečnosti. Ale je usměvavější, pečuje o svůj vzhled, její pleť je rozjasněnější. Žena se stává středem pozornosti pro svou proměnu.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.