Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?

Život si bohužel nevybírá, a proto je celkem běžné, že vám osud připraví nezapomenutelné krizové okamžiky. Smůla čas od času postihne prakticky každého, v důsledku čehož může dojít k poškození věcí při výkonu pracovní povinnosti. Škody způsobené zaměstnavateli nejsou v pracovním procesu nic neobvyklého, ovšem na jejich úhradu nejste sami. S úhradou vám může pomoci kvalitní pojištění.

Kolik může zaměstnavatel žádat jako náhradu škody?

Do zaměstnání chodí drtivá většina lidí v České republice, ovšem jen malé procento zaměstnaných ví, že po nich zaměstnavatel může v případě poškození jakékoliv věci žádat náhradu škody. Pokud je škoda způsobena neúmyslně, může po vás zaměstnavatel žádat až 4,5násobek vaší měsíční mzdy, což je pro některé zaměstnance likvidační. Řešením je sjednání odpovídajícího pojištění, které vám s úhradou této náhrady pomůže. Za pravidelně placené pojistné za vás pojišťovna převezme část rizik, čímž se uleví vaší peněžence.

Pro koho je tento produkt určen?

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli je určeno pro všechny osoby zapojené do pracovního procesu. Nikdy totiž nevíte, kdy se k vám štěstí obrátí zády, v důsledku čehož rozbijete firemní notebook nebo poškodíte drahé výrobní technologie. Hlavní výhodou tohoto produktu je celosvětová platnost, takže se o majetek zaměstnavatele nemusíte obávat ani na služebních cestách. Určitě oceníte i možnost volby spoluúčasti.

Kde si pojištění sjednat?

Ještě před sjednáním pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli si srovnejte nabídky od více pojišťoven a mezi nimi vyberte ten pro vás nejvýhodnější produkt. Jedny z nejlepších podmínek nabízí pojišťovna ERGO. Navíc nabízí i velice zajímavé slevy na další produkty, takže ušetříte nejenom na pojištění odpovědnosti, ale také na majetkovém nebo cestovním pojištění. Velkou výhodou je, že si můžete jakékoliv pojištění sjednat z pohodlí svého domova.

Abyste se mohli naplno věnovat pracovnímu procesu a nemuseli se strachovat o drahé technologie, sjednejte si kvalitní pojištění. V případě pojistné události pojišťovna uhradí část škody a vaše peněženka nevykrvácí.

 

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.