Velký sál se otevírá i pro vás

Výběr těch pravých konferenčních prostor není snadný. Při pořádání jakékoli akce s větším počtem účastníků je nutné, aby byla zachována absolutně profesionální organizační úroveň. Zvolení správného místa je prvním krokem k úspěchu. Proč si vybrat velký sál v brněnském hotelu Gregor?

Možnosti velkého sálu

Už na první pohled vás sál ujistí v tom, že se jedná o dostatečně reprezentativní interiéry vhodné k takovéto příležitosti. Svou rozlohou i možnostmi přizpůsobení se jedná o variabilní volbu pro jakoukoli akci, které se bude účastnit větší počet lidí.

Velký sál je i adekvátně technologicky vybaven. Samozřejmostí je vytápění nebo možnost klimatizace. K zapůjčení je dataprojektor a samozřejmě si už v dnešní době nelze představit zajištění takovéto akce bez možnosti připojení k internetu. Proto je k dispozici také wifi síť, která je dostupná v celém hotelu včetně pokojů.

Konferenční nebo také taneční sál představuje moderní multifunkční místo vhodné pro setkání odborníků i blízkých přátel či příbuzných na svatbách, plesech a jiných slavnostních událostech. Celková kapacita činí až 250 osob.

K sálu přísluší bar, který je obsluhovaný a jeho kapacita je 30 osob. Bar je možno využít k jeho původnímu účelu, to znamená nachystat sem občerstvení, ale také jej lze přizpůsobit potřebám například firemní prezentace. Případně je možné také využít obsluhu z hotelové restaurace.

Další služby hotelu Gregor

O občerstvení se ve velkém sále i přísálí postará personál hotelu pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Vybrat si můžete jednak z nabídky standardního menu ve formě slané i sladké nebo si navrhnout pohoštění vlastní. Vše vždy závisí na domluvě s personálem, který se snaží klientům a jejich požadavkům vycházet maximální možnou měrou vstříc a zachovat se za všech okolností hlavně empaticky a lidsky.

V sále tak na vás i vaše hosty budou čekat služby na vysoké úrovni. Profesionální catering nabízí perfektní servis včetně obsluhujícího personálu, vlastního vybavení nebo výzdoby vhodné pro konkrétní příležitost.

V případě zájmu lze přidat i další služby: Do velkého sálu lze postavit pódium, zajistit služby konferenciéra, který se stane průvodcem programu, případně po ukončení přistavit hotelový transport a hosty odvézt. Samozřejmě pro ty, kteří budou chtít nebo muset zůstávat na místě konání, může být zajištěno i ubytování.

Pronájem společenského sálu je možný jednoduše telefonicky nebo e-mailem. Mimo něj si lze v případě zájmu pronajmout taktéž malý salonek určený pouze pro 50 lidí, který skýtá komornější atmosféru a více soukromí. Celková kapacita hotelu Gregor je maximálně 350 osob, připraveno je tedy skutečně precizní zázemí pro firemní poradu, konferenci nebo jiné příležitosti bez ohledu na její rozsah.

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Proč nebankovní půjčka? Proč nebankovní půjčka?
Tatralandia láká i v zimě. Prožijte typické letní radovánky už na začátku roku Tatralandia láká i v zimě. Prožijte typické letní radovánky už na začátku roku
Je vše, co víte o pitném režimu, pravda? Odhalme mýty a potvrďme si fakta Je vše, co víte o pitném režimu, pravda? Odhalme mýty a potvrďme si fakta
Ocelové vany Kaldewei Ocelové vany Kaldewei

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.