Už jste byli na návštěvě u Hubaté černošky?

V tomhle e-shopu najdete věci, o které jinde sotva kdy zavadíte. Však také jeho název je natolik nevšední, originální a vtipný jako jeho dárková a karnevalová nabídka. Řeč je o Hubaté černošce. Ano, tak se jmenuje letos vyhlášený Shop roku v kategorii Masky a kostýmy. Jeho stránky stojí za návštěvu i ve chvíli, kdy nic nesháníte. Tady se totiž pobavíte nejen nápaditým sortimentem, ale i celkově stylem e-shopu.

Mnohé produkty jsou totiž kromě klasické fotografie a popisky představeny také ve videu, kde se objevují „zaměstnanci“ e-shopu v nejrůznějších převlecích a maskách, čímž tomu všemu dávají naprosto originální a zábavný styl, který zpravidla e-shopy postrádají. Tady se nebojí ze sebe udělat srandu a stačí pročíst firemní blog nebo zavítat do části věnované zaměstnancům. Hranice mezi realitou a zábavou je tu velmi tenká, ale v tom je právě kouzlo Hubaté černošky.

Pobaví vás i brouzdání samotným e-shopem, jehož nabídka dokáže zaujmout. Dárky tu jsou rozděleny několika způsoby. Buď je můžete hledat podle příležitosti, k jaké dárek potřebujete. To znamená třeba ke svatbě, k odchodu do důchodu, k narozeninám, k svátku, k Valentýnu, vánoční dárky apod. Dále můžete vybírat třeba podle toho, o jaký konkrétní produkt máte zájem, tedy pokud chcete například vtipný hrníček s potiskem, pivní půllitr, polštář netradičního tvaru nebo potisku, dárkovou kosmetiku, nějaký alkoholický dárek, levný dárek atd.

Třetím způsobem je výběr dárků podle toho, komu je určen. Ideální způsob, pokud se nechcete probírat mnoha stranami produktů. Prostě si řeknete, zda dotyčný je rybář, hasič, motorkář, myslivec, sportovec nebo třeba učitel, šéf, kamarád, pivař, vinař, žena, muž, babička, maminka atd. Dárky jsou tak pestré, že neustále objevujete nové věci.

Nás zaujalo například „nic v plechovce“, hůl s balíkem pětitisícovek, polštář ve tvaru dámského poprsí, toaleťák s vtipy, naběračka připomínající labuť, alkoholické i erotické hry pro dospělé, kasička na peníze v podobě hlavolamu nebo zlaté cihly, velké papírové knihy, ukrývající v sobě slivovici, dopravní plechová značka omezení rychlosti (jako dárek ke kulatinám, třeba k padesátce), prsaté panáky, trička, noční košile i zástěry s potiskem a spoustu dalších vtipných dárků pro muže i ženy.

Jestli tedy máte smysl pro humor a hledáte nějaký originální dárek nebo něco na párty (hippies, námořnická trička a čepice, indiánské věci, pirátské doplňky nebo vše pro čerty, anděla a Mikuláše), pak vyzkoušejte Hubatou černošku. Hodnocení 99 % na Heurece je dalším příslibem, že budete s tímto originálním e-shopem spokojeni.

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.