Tipy na lednové výlety

zimaI v zimních měsících se nabízí možnosti jak příjemně strávit volný čas. Proč si tedy neudělat výlet, zažít něco pěkného a nabrat tak energii do dalších pracovních dnů? Zde máte alespoň pár malých tipů, kde to v lednu jistě bude stát za to.

Novoroční výstup na Helfštýn
Už první sobotu nového roku se otevřou brány hradu Helfštýn. Tento tradiční novoroční výstup je mezi milovníky aktivního pohybu a kulturních památek oblíbenou akcí. Cest k hradu je hned několik, proto si sami můžete zvolit obtížnost. Výstup tak mohou absolvovat jak rodiny s dětmi, tak zkušení turisté. Letos se mimo jiné můžete těšit také na společný přípitek, který proběhne na nádvoří hradu. Po celý den bude otevřena i hradní restaurace, jejíž provozovatel láká na zvěřinové speciality.
Kdy: 4. 1. 2014
Kde: hrad Helfštýn

Aqualand Moravia
Když venku není zrovna přívětivé počasí, ale doma je nuda k zbláznění, vyražte k vodě. Nově otevřený a zároveň nejmodernější vodní zábavný park v České republice k návštěvě přímo láká. Na dvaceti tobogánech a skluzavkách se vyřádí každý. A pokud nejste milovníky divokých klouzaček a adrenalinových zážitků, dopřejte svému tělu odpočinek ve wellness zóně. Čekají tu na vás různé saunovací prostory, koupelové vany, vířivky, kryokomora, masáže, prostě všechno po čem se vaše tělo bude cítit jako v ráji.
Kdy: celoročně
Kde: Pasohlávky

Zlatá lyže
V lednu proběhne jedna z nejoblíbenější sportovních akcí v České republice, světový pohár v běhu na lyžích, Zlatá lyže 2014. Akce bude probíhat v areálu zimních sportů Arena v Novém Městě na Moravě a těšit se můžete na nejlepší světové závodníky, kteří se utkají na několika rozmanitých tratích.
Kdy: 10. 1. – 12. 1. 2014
Kde: Nové Město na Moravě

Zimní plavba Prahou
Toužíte po romantickém zážitku? Rádi byste navštívili nějaké ne úplně obvyklé místo? Nebo prostě jen máte rádi lodě? Tak to si nenechte ujít zimní plavbu Prahou, která se uskuteční 18. a 19. ledna. Nemusíte se bát, že by vám během plavy byla zima. Lodě jsou vyhřáté a navíc vás čeká horký nápoj ke vstupence zdarma. Při hodinové plavbě se můžete těšit na překrásné výhledy do historického centra města, Karlův most, Pražský hrad, Národní divadlo včetně jednoduchého výkladu.
Kdy: 18. 1. – 19. 1. 2014
Kde: Praha

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.