Tiny housy – nový trend v bydlení

Tiny housy, tedy malé domy na kolech i bez nich – maringotky, kontejnerové domy a další, jsou odpovědí na mnoho přání nejen mladých lidí. V první řadě umožňují bydlet ve svém za velmi rozumné peníze. Umožňují také nevázat se na konkrétní místo. Ať už má tiny house kola nebo ne, dá se snadno přesunout na nové, pronajaté místo, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Je tak ideálním řešením pro digitální nomády.

 

Také v oblasti ekologie a životního stylu nabízejí tiny housy jedinečné příležitosti. Sami jsou většinou vyrobeny z přírodně rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů. Díky menšímu prostoru vyzívají spíše k minimalistickému životnímu stylu. Umožňují žít v čisté přírodě i nadosah měst, podle preferencí jejich majitelů.

Menší prostor ale neznamená, že je v tiny housech nutný spartánský způsob života. Existuje mnoho typů tiny housů. Některé nabízejí skutečně velký komfort a jsou plně vybavené včetně toalety, sprchy a klimatizace, někdy i sauny a krbu. Existují ale i varianty se suchým záchodem.

Život v tiny housu tak nabízí dosud nevídanou míru svobody.

V reakci na stále se rozšiřující komunitu lidí žijících v tiny housech v České republice vznikl nový portál TinyHouseSpace.com. Ten propojuje komunitu s majiteli pozemků, kteří je jsou ochotni pronajmout, zájemcům o bydlení v tiny housech poskytuje informace pomocí článků i poradenských služeb a nabízí katalog výrobců i tiny housů z celého světa.

V kategorii: Domácnost, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Objevte kouzlo a účinky bílého čaje Objevte kouzlo a účinky bílého čaje
Kdy změnit práci a jak si v práci zlepšit náladu? Kdy změnit práci a jak si v práci zlepšit náladu?
4 hlavní důvody, proč konečně používat erotické pomůcky 4 hlavní důvody, proč konečně používat erotické pomůcky
Představujeme e-moped Racceway Představujeme e-moped Racceway

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.