Svět, ve kterém je olivový olej, nabízí zajímavé vánoční dárky

Už jste přemýšleli nad tím, co pořídíte svým blízkým pod vánoční stromeček, jejíž obvyklá čtvrthodinka slávy přijde 24. prosince večer? Říkáte si pořád, že není kam spěchat, ale tento termín se přibližuje mílovými kroky. Přijde vám to jako pár dní stresu v práci, které jsou proložené nějakým tím víkendem. A rázem je polovina prosince a nejvyšší čas něco dělat. Proč si neušetřit tentokrát předvánoční shon a nepořídit dárky trochu dříve? Je to snadné, stačí jen vědět, kde pořídit to nejlepší. Olivový olej je tipem pro každého gurmána, kdo je rád v kuchyni a nemá vaření a pečení za nudnou povinnost.

Vánoce přicházejí, darujte instantní zdraví

S olivami jde všechno snáz, lepší trávení přijde hned – a další benefity trochu později. Vánoční dárek, se kterým se budete cítit lépe na těle i na duchu, může proto být velmi zajímavou inspirací i pro každodenní vaření. Byla by škoda nevyužít potenciál klasické středomořské plodiny, která voní sluncem, rozkvetlým sadem a posekanou trávou. Nebo třeba i bylinkami a zelenými jablky, tady vlastně záleží jenom na odrůdách.

Zajímavý dárek pro ženu, se kterým skutečně zabodujete? Vždy je třeba pečlivě zvážit všechny důvody, které vás vedou ke koupi konkrétní věci, protože se může stát, že tam najdete i nějaké malé mínus, co následně zhatí plány. S olivovým olejem se to ale stát nemůže, neboť ruku na srdce – jaké konkrétní negativum by se na něj vlastně mohlo najít, že?

A pro pány se také něco najde?

Speciální dárek pro muže aneb minimálně litr olivového oleje je vždycky tak akorát. Přitom na to, abyste vykouzlili specialitu ze středomořských kuchařek, stačí někdy jen pár lžiček. Byla by škoda nepřijmout dary přírody (nebo je také obratem neposlat dál, když je k tomu příležitost). Jde o skutečně nevšední dárek, který si ale kuchaři tělem i duší hned zamilují a budou později prosit o přídavek.

V kategorii: Krása, Volný čas, Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.