Steppenwolf hry

Hra s názvem Steppenwolf patří v současnosti bezpochyby mezi ty nejvíce poptávané flashové adventury. Jestliže i vy spadáte do skupiny hráčů, kteří nikdy neřeknou ne příležitostí, aby našli důkladně ukryté věci, zároveň jako rádi řeší důležité logické příklady, Steppenwolf vám jedině doporučujeme.

Celý příběh hry, který vyprodukovala celosvětově známá studia Warner Bros, spočívá v tom, že zmizela manželka jejího hlavního hrdiny jménem Steppenwolf. Je to vědec a žije v džungli v Africe. Zrovna tady zatím končí prudká kariéra v minulých letech jednoho z celosvětově nejslavnějších zoologů a biochemiků. Původně se jmenoval Dr. Allen Kane. Jeho úspěchy v přírodní vědě si ovšem za relativně krátký čas vybraly svou velmi nelítostnou životní zkušenost: letadlo, se kterým žena Dr. Kana cestovala totiž dle veškerých zpráv spadlo, a ona spolu se všemi ostatními pasažéry na palubě, bohužel prý pád letadla nepřežila.

Dr. Allen Kane byl tou informací velice zarmoucen, ihned po té tedy odchází do konžského pralesa, kde věří, že se schová před velkou vědou a časem by se s bolestivou ztrátou smířil. Během dlouhých tří let od jeho odchodu, jako by se po proslulém biochemikovi slehla celá zem. Z ničeho nic se ale jednoho krásného dne objevuje šaman, který pochází z malého pralesního kmene, který přichází s  podivuhodnou historkou o tajemném „bílém duchovi“, jež se údajně ukrývá právě v „jeho“ džungli…

Kromě samotného Steppenwolfa ovšem v této flashové hře má každý hráč také volbu, jestli se jí chce zúčastnit v těle krásné sexy ženy Meg Crimson, reportérky na volné noze z  New Yorku, momentálně pracující pro Daily Tribune. Zásluhou toho také zrovna stojí před zajímavou nabídkou, která se člověku naskytne jednou za život. Může tak na několik měsíců odjet na druhý konec světa, aby tam pátrala po stopách tajuplných mystických bytostí, jejichž příběh by ráda vydal ve světoznámém magazínu. Celá záležitost se ale brzy díky záhadným konspiracím, které jsou v jejím pozadí, ukazuje jako daleko složitější, než to na první pohled, od psacího stolu, mohlo vypadat.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.