Sexem proti depresím i nadváze

 

Sex by měl být zábava.
Sex by měl být zábava.

Také Vás sužuje počasí letošní zimy? Leze na Vás deprese? Chcete si po „výživných“ svátcích trošku zacvičit a vylepšit postavu? Máme pro Vás skvělý typ! Připravte si s Vaším miláčkem erotický „tělocvik“. Při sexu se totiž vyplavují do těla hormony štěstí a Vy tak depresi zamáváte raz dva.

Nemusíte být zrovna dokonalým znalcem Kamasútry, abyste si mohli užít báječný sex. Není ani důvod k závratným akrobatickým polohám. Sex není prostředkem k předvedení super-sportovního talentu, měl by Vás hlavně bavit a připravit Vám příjemně strávené chvíle.

Pokud jste se již byla připravená se smířit nebo jste se v horším případě už smířila s tím, že sex automaticky znamená nudných a otravných pět minut strávených v misionářské poloze, tak na to zapomeňte! V tomto článku Vám přineseme malý přehled poloh, u kterých si přijde na své každá.

Žádnou polohu předem nezavrhujte, jestliže jste ji ještě nikdy nevyzkoušela. Nutností je samozřejmě všechny polohy provádět bez bolesti a je důležité, aby se partneři byli schopni na všem dohodnout a vyhovět si. Pamatujte, že přestat můžete kdykoliv.

Misionářská klasika

Jak vypadá: žena leží na zádech s roztaženýma nohama, muž je nad ženou a proniká do ní, opírá se koleny či lokty o podložku, aby na ženu nepřenesl všechnu svou váhu
Sexy-metr: V téhle poloze si více užije muž. Už jen z toho důvodu, že má pod kontrolou hloubku průniku, tempo i úhel. To ale neznamená, že byste nedostala žádný prostor – můžete použít prsty ke stimulaci klitorisu anebo vyjít vstříc partnerovu penisu svou pánví, partner určitě malou pomoc ocení.
Plusy: Misionář je poloha pro romantické typy. Lze se při ní snadno objímat, tisknout se a líbat. Partneři si mohou věnovat vášnivé pohledy a šeptat žhavá slůvka.
Mínusy: Hodně lidí nemá misionáře rádo, protože je pro ně monotónní a nudnou polohou. Ale nenechte se mýlit, tato poloha není zdaleka tak nudná, jak se o ní říká. Stačí, když se budete partnerem navzájem nažhavovat třeba vášnivými doteky a nebo si pošeptáte něco necudného do ouška.

Misionářská poloha je bezdůvodně zavrhovaná.

Misionářská poloha je bezdůvodně zavrhovaná.

Dominantní jezdkyně

Jak vypadá: muž leží na zádech, žena je obkročmo nad ním posazená na jeho penis
Sexy-metr: Žena má možnost udávat tempo, hloubku průniku i úhel. Přední část vagíny je silně stimulována. Jestliže chcete poznat, co je to vaginální orgasmus, jděte do toho!
Plusy: Pokud má Váš partner problémy s rychlým vyvrcholením, pak je tato poloha více než vhodná. Navíc má muž obě ruce volné, takže si s Vámi může hezky pohrávat.
Mínusy: Mnoho žen není schopno v sobě objevit jistou dominanci, zároveň se také některým mužům nelíbí, že jsou podřízení. Další ženskou obavou je bolest. Tento strach je ale zbytečný, v téhle poloze jste šéf Vy – regulujete hloubku průniku, rytmus apod. Stačí poprosit partnera, aby nepřirážel.

Muž si může chtít svou partnerku chtivě přitáhnout.

Muž si může chtít svou partnerku chtivě přitáhnout.

Zezadu za vlásky

Jak vypadá: žena klečí na všech čtyřech, muž je za ženou a proniká do ní
Sexy-metr: Už z názvu polohy (na pejska) vyplývá, že někteří jedinci vnímají polohu jako animální a to u nich způsobuje vysokou míru vzrušení. Tato sexuální poloha je oblíbena hlavně u mužů.
Plusy: Pro ty, kteří mají rádi tvrdší sex, je pejsek jako dělaný. Muž může ženu vzít za vlasy nebo ji plácat po zadečku. Rovněž může dráždit partnerčin klitoris.
Mínusy: Poloha zezadu není vhodná pro lidi, kteří mají rádi při sexu oční kontakt.

Sexy číslo

Jak vypadá: muž leží na zádech, žena je nad ním, přičemž je její vagína nasměrovaná k mužovým ústům (lze i obráceně). Jedná se o kombinaci orálního sexu (felace – pro muže, cunniling – pro ženu)
Sexy-metr: Skvělá poloha pro příznivce orálního sexu. Partneři se navzájem laskají rty a jazykem, mohou použít i ruce.
Plusy: Poloha bez proniknutí může být příjemným zpestřením. Rovněž je výborná jako předehra, která rozhodně nažhaví.
Mínusy: Někteří jedinci mají problém s orálním sexem. Někdo zase nemá 69 rád, protože se při ní věnuje partnerovým potřebám a sám si nedokáže rozkoš užít.

Ve stoje

Jak vypadá: žena se opře o vhodný kus nábytku nebo o zeď, muž k ní zezadu přistoupí a pronikne
Sexy-metr: Poloha je zajímavým zpestřením. Není potřeba postel, je skvělá, i když si chcete užít sex venku.
Plusy: Poloha, při které žena svého partnera nevidí, příjemně nažhaví. Je zde prostor pro erotické fantazie. Muž má k ženě poměrně snadný přístup.
Mínusy: Při této poloze je hloubka průniku vysoká, proto se musí provádět opatrně, aby nebolela.

V kategorii: Vztahy Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Co to je krabičková dieta Co to je krabičková dieta
Zimní romantika? Hrady Karlštejn a Křivoklát lákají na mši i adventní jarmark Zimní romantika? Hrady Karlštejn a Křivoklát lákají na mši i adventní jarmark
Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.