Se sublimačním tiskem zvládnete to, co nikdy předtím

Ačkoliv v minulosti by to šlo označit za magii, dnešní moderní technologie nám umožňují věci nevídané. Mezi technologie, které jsou v současnosti široce dostupné, patří také technologie sublimačního tisku. Nejvíce takové zařízení oceníte třeba ve vaší firmě, kde pomocí něj můžete vyrábět propagační předměty.

Co to vlastně je sublimační tisk

Samotný princip takového tisku je ve skutečnosti velmi jednoduchý. Potřebujete zejména speciální přístroj, který dnes lze pořídit již za velmi rozumné peníze. Nový termolis si tak dnes může dovolit i menší firma a ostatně také jednotlivci. V tomto přístroji probíhá technologicky proces, a to za teploty blížící se 200 °C. Přístroj je schopen přenést libovolný grafický motiv na předmět, který do něj vložíte. Zpravidla se k tomuto účelu používají hrnečky, kryty na mobil, klíčenky, ale prakticky jakýkoliv další reklamní předmět, který potřebujete potisknout. Samotnou předlohu si vytvoříte na zvláštní tiskárně. Tato tiskárna pracuje se:

  • Sublimačním inkoustem
  • Dvouvrstvým sublimačním papírem

Jakmile budete mít předlohu připravenou, je nutné ji přichytit na objekt, který chcete potisknout. Termolis nakonec vše udělá za vás. Za zmínku určitě stojí skutečnost, že s využitím této technologie nedochází k blednutí barev. Zůstanou tak opravdu dlouho zářivé.

Další praktické nástroje

Termolisy tedy jsou vlastně speciální tiskárny. Kreativci v současné době využívají velké množství podobně specializovaných zařízení. Patří mezi ně bezpochyby také řezací plotry, které jsou široké veřejnosti již známy mnohem více. Využívá je zejména polygrafický průmysl. Umožňují s velmi vysokou přesností vyřezávat na rozličné povrchy. Schopnosti takového plotru se uplatní při výrobě mnoha propagačních materiálů a najdete jej v každé reklamní agentuře. Můžete s nimi vytvářet například polepy na auta a dát třeba vaší firemní flotile jednotnou tvář.

V kategorii: Jak na to, Počítač

Mohlo by Vás zajímat:

Představujeme e-moped Racceway Představujeme e-moped Racceway
Servis Škodovky je připraven pomoci, najdete jej v Praze Servis Škodovky je připraven pomoci, najdete jej v Praze
Mají doplňky stravy na podporu očí smysl? Mají doplňky stravy na podporu očí smysl?
Detektiv, důstojník a básník bez citu, představujeme vám Dalglieshe Detektiv, důstojník a básník bez citu, představujeme vám Dalglieshe

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.