Samolepky na noťas

Samolepky na notebook zažívají obrovský boom. Některé firmy dokonce produkují limitované edice, kdy notebooky již tyto folie obsahují. A dokonce i jejich menu , ve kterém pracujete je sladěno s tímto vnějším polepením. Pokud jste ovšem vlastník staršího modelu nebo máte notebook poškrábaný a chcete nedostatky zakrýt, jsou nálepky na notebook pravým řešením. Navštivte server skinbook.cz. Určitě nebudete zklamáni. Najdete zde mnoho motivů na polepení. Samolepky jsou rozděleny do mnoha kategorií jako příroda, památky, mikrosvět, rostliny, romantické, doprava, pruhované a dokonce i motivy dvou her na PC Machinaria a Samorostu.

Velmi důležité při objednávce je napsat dobré rozměry notebooku. Musíte jej změřit a zaslat rozměr pouze rovné plochy víka. Na zaoblené ploše totiž samolepky nedrží a nemůžete ji vrátit. Samolepky stojí podle motivu a náročnosti asi od 200 do 300 korun. Na tomto serveru si můžete zakoupit také brašny a pouzdra na notebooky. Brašny jsou skutečně velmi originální a jsou tvořeny pestrobarevnými kombinace i jednoduchými motivy.

V nabídce najdete i originální pouzdra a obaly na produkty firmy Apple. Brašny vynikají kvalitním zpracováním a spolehlivostí. Zakoupit také můžete zajímavé hračky, které k notebooku připojíte pomocí USB. Hračky mají mnoho efektů a zajisté Vás pobaví.

V kategorii: Zajímavosti Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Samolepky na sklo Samolepky na sklo
Samolepky na nehty Samolepky na nehty
Reflexní samolepky Reflexní samolepky
Samolepky na motorku Samolepky na motorku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.