Samolepící dekorace na zeď i stěnu

Samolepicí dekorace na zeď jsou velmi zajímavou volbou pro oživení interiéru. Rostlinné motivy doslova nechají rozkvést Vašim prostorám. Samolepicí dekorace mají obrovskou výhodu, že se snadno aplikují na zeď. Nepotřebujete žádná speciální lepidla, kterými si mlžete zapatlat ještě okolní plochu či podlahu. Je na nich již nanesena lepící folie, ze které stačí pouze strhnout ochrannou vrstvu a můžete je nanášet na zeď. Samolepicí fólie jsou vyrobeny z vynilové folie, která zaručuje omyvatelnost v případech zašpinění. Vybírat můžete z kategorií do kuchyně , obývacího pokoje, ložnice a dalších míst Vašeho domova.

Věřte tomu, že správně zvolená dekorace na zeď může úplně změnit okolní prostor a dodat mu nový rozměr.Mnoho dekorací naleznete na stránce lepici.cz. Lepení dekorací je jednoduché, jejich aplikace je čistá. Nepoškozují zeď a dají se velmi jednoduše odstranit. Výběr motivů je velmi pestrý, proto jsou vhodné do všech místností i pokojů. Mohou být skvělým dárkem pro přátele rodinu i děti. Zásilka Vám bude doručena do dvou dnů od objednání. Maximální dodací lhůta je však vyhrazena do 14 dní od objednání. Každou samolepku a dekoraci můžete do 14 od převzetí vrátit se zárukou vrácení peněz.

Vybrat si můžete také ze sortimentu fototapet, které jsou vytvořeny na základě skutečných fotografií. Některé dekorace jsou zlevněny, takže si je můžete pořídit za velmi pěkné ceny.

V kategorii: Zajímavosti Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Samolepky na sklo Samolepky na sklo
Samolepky na nehty Samolepky na nehty
Reflexní samolepky Reflexní samolepky
Samolepky na motorku Samolepky na motorku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.