Revolvingoý účet a kontokorent Cetelem

Je možné, že už jste někdy někde slyšeli o revolvingovém účtu, ale nejste si zcela jisti, o co vlastně jde. To zkusíme na následujících řádcích změnit a popíšeme si jeho zákonitosti a také to, za jakých podmínek nabízí tento finanční produkt společnost Cetelem. Co to teda je ten revolvingový účet. Je to v podstatě automaticky obnovovaný úvěr, ze kterého můžete čerpat finance až do určité výše. To, co nevyčerpáte, se pak navyšuje o části uhrazených splátek (po odečtení úroků) a dalších plateb. Tím pádem si vytváříte další úvěrový rámec pro další čerpání. 

Cetelem – půjčky a úvěry všeho druhu

Nebankovní společnost Cetelem je na našem trhu již stálicí v oblasti poskytování půjček různého druhu. Je také jedním z největších poskytovatelů nebankovních služeb. Nabízí krom jiného osobní půjčky, úvěry na auta nebo různé kreditní karty. Mezi jejími produkty najdete mimo jiné také revolvingový úvěr. Mají ho jinak v nabídce také všechny bankovní instituce a i některé nebankovní společnosti – k nimž patří také právě Cetelem. Jak už jsme zmínili, u tohoto úvěru můžete splacenou část znova použít.

Cetelem nabízí hlavně různé osobní půjčky a spotřebitelské úvěry a mezi ně spadá i tento revolvingový úvěr. Je možné jej použít vlastně na cokoli – použití peněz je čistě na klientovi. Dokonce ho je možné použít i na sloužení půjček. Protože zajišťuje příkon peněz z již zaplaceného úvěru, dá se použít tehdy, když po zaplacení potřebujete zase další prostředky. Právě na to myslí nastavení revolvingového účtu.

Revolvingoý účet a kontokorent

Revolvingový úvěr je podobný kontokorentu, který bývá nabízen k mnoha druhům bankovních účtů. Revolvingový úvěr přitom není poskytován příliš velký množstvím nebankovních společností, takže Cetelem tvoří příjemnou výjimku. Může si to totiž dovolit, protože je jedním z největších hráčů na trhu a má velmi pevnou pozici.

Hodí se pro menší i větší financování, pro firmy i jednotlivcům. Není ale jedinou zajímavou službou, kterou může Cetelem nabídnout svým potenciálním klientům. Tato firma se zeleným maskotem nabízí také služby v oblasti půjček a jejich konsolidací. Také mnoho možností nákupů na splátky, získání kreditní karty Cetelem, nebo úvěry na financování vozu. Revolvingový úvěr má v případě Cetelemu celkem poměrně výhodné podmínky a obvykle výhodnější než bankovní instituce. Samozřejmě si u Cetelemu můžete vybrat i další služby.

Z nebankovních společností mají lidé často špatný dojem a bojí se stability těchto firem. V případě Cetelemu nejsou obavy skutečně na místě – jde o renomovanou společnost na poli finančních služeb, takže o solidnost a profesionalitu poskytovaných služeb se rozhodně bát nemusíte.

 

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.