Revolvingoý účet a kontokorent Cetelem

Je možné, že už jste někdy někde slyšeli o revolvingovém účtu, ale nejste si zcela jisti, o co vlastně jde. To zkusíme na následujících řádcích změnit a popíšeme si jeho zákonitosti a také to, za jakých podmínek nabízí tento finanční produkt společnost Cetelem. Co to teda je ten revolvingový účet. Je to v podstatě automaticky obnovovaný úvěr, ze kterého můžete čerpat finance až do určité výše. To, co nevyčerpáte, se pak navyšuje o části uhrazených splátek (po odečtení úroků) a dalších plateb. Tím pádem si vytváříte další úvěrový rámec pro další čerpání. 

Cetelem – půjčky a úvěry všeho druhu

Nebankovní společnost Cetelem je na našem trhu již stálicí v oblasti poskytování půjček různého druhu. Je také jedním z největších poskytovatelů nebankovních služeb. Nabízí krom jiného osobní půjčky, úvěry na auta nebo různé kreditní karty. Mezi jejími produkty najdete mimo jiné také revolvingový úvěr. Mají ho jinak v nabídce také všechny bankovní instituce a i některé nebankovní společnosti – k nimž patří také právě Cetelem. Jak už jsme zmínili, u tohoto úvěru můžete splacenou část znova použít.

Cetelem nabízí hlavně různé osobní půjčky a spotřebitelské úvěry a mezi ně spadá i tento revolvingový úvěr. Je možné jej použít vlastně na cokoli – použití peněz je čistě na klientovi. Dokonce ho je možné použít i na sloužení půjček. Protože zajišťuje příkon peněz z již zaplaceného úvěru, dá se použít tehdy, když po zaplacení potřebujete zase další prostředky. Právě na to myslí nastavení revolvingového účtu.

Revolvingoý účet a kontokorent

Revolvingový úvěr je podobný kontokorentu, který bývá nabízen k mnoha druhům bankovních účtů. Revolvingový úvěr přitom není poskytován příliš velký množstvím nebankovních společností, takže Cetelem tvoří příjemnou výjimku. Může si to totiž dovolit, protože je jedním z největších hráčů na trhu a má velmi pevnou pozici.

Hodí se pro menší i větší financování, pro firmy i jednotlivcům. Není ale jedinou zajímavou službou, kterou může Cetelem nabídnout svým potenciálním klientům. Tato firma se zeleným maskotem nabízí také služby v oblasti půjček a jejich konsolidací. Také mnoho možností nákupů na splátky, získání kreditní karty Cetelem, nebo úvěry na financování vozu. Revolvingový úvěr má v případě Cetelemu celkem poměrně výhodné podmínky a obvykle výhodnější než bankovní instituce. Samozřejmě si u Cetelemu můžete vybrat i další služby.

Z nebankovních společností mají lidé často špatný dojem a bojí se stability těchto firem. V případě Cetelemu nejsou obavy skutečně na místě – jde o renomovanou společnost na poli finančních služeb, takže o solidnost a profesionalitu poskytovaných služeb se rozhodně bát nemusíte.

 

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.