Realizace luxusních wellness

Návštěva wellness je v současné době velmi oblíbená. Pokud však chcete realizovat vlastní privátní či komerční relaxační zónu, čeká vás spousta starostí s vybíráním a plánováním. Společnost Aquamarine Spa vám však tuto práci může velmi ulehčit.

2aquamarine-1511-1aAquamarine Spa nabízí veškeré vybavení wellness, které si jen můžete představit. Velmi kvalitní produkty od světových značek Klafs, Sundance Spas či Imaginox a dlouholeté zkušenosti s realizacemi wellness na celém světě, vám zaručí, že spolupráce s touto firmou je správnou volbou.

V kategorii vířivek společnost Aquamarine Spa nabízí akrylátové vířivky značky Sundance Spas, které jsou vhodné do privátních relaxačních zón. Dále také nabízí vířivky nerezové, které jsou ideální volbou jak do soukromých, tak do komerčních a hotelových wellness. Díky možnosti vyrobit nerezovou vířivku v jakémkoli tvaru a velikosti, je možné uspokojit opravdu každé přání zákazníka.

Samozřejmostí je také nabídka velkého množství druhů kvalitních saun a parních kabin, které jsou důležitou součástí vybavení všech prvotřídních wellness. Společnost Klafs, která je partnerem firmy Aquamarine Spa již od roku 2005, je největším Evropským výrobcem wellness produktů a výrobky Klafs jsou umístěny v mnoha luxusních rekreačních areálech a wellness hotelech po celém světě.

Dalšími produkty, které společnosti Aquamarine Spa nabízí, jsou nerezové, betonové či sklolaminátové bazény, teplovzdušné anebo solné lázně, také vybavení relaxační zóny vašeho wellness. Odpočinková místnost může být vybavena vyhřívanými či pohyblivými lehátky nebo například solární loukou nabízející jemné UV záření pro zdravé zbarvení pokožky. Samozřejmostí je i velká nabídka druhů ochlazování- od nerezového či dřevěného vědra přes designové dózy s ledem až po realizace ledové místnosti se sněhem.

Největší výhodou spolupráce se společností Aquamarine Spa je nejen nabídka nejkvalitnějších produktů, ale také celkový servis, který klientovi ušetří mnoho starostí. Bohaté zkušenosti umožňují společnosti Aquamarine Spa nabídnout zákazníkovi nejen dodání vybraných produktů, ale také profesionální dohled na realizaci celé stavby wellness a následný servis všech produktů.

Pokud chcete vytvořit privátní nebo komerční wellness, je pro vás spolupráce se společností Aquamarine Spa ideálním volbou.

V kategorii: Domácnost, Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.