Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

Všichni jistě víte, že žijeme v době přebytečného stresu, kde má jen velmi málo lidí čas na odpočinek. Ačkoliv patříme mezi rozvinuté země, jsme vlastně nešťastní, neboť musíme ráno vstávat a jít do práce vydělávat peníze. Přitom se musíme strachovat jak o sebe, tak o svůj majetek, protože o něj určitě nechcete přijít. Jedním z řešení by mohlo být pojištění.

Co je vlastně pojištění?

Pojištění je závazek pojišťovny potvrzený pojistnou smlouvou s pojistníkem, kterým jste vy jako fyzická osoba. Možná tato zní definice hrozivě, ale je to až proklatě jednoduché. Pojišťovna se jednoduše písemně zaváže, že za měsíční úplatu bude chránit váš majetek před neočekávanými riziky. Nejedná se o však ochranu fyzickou, nýbrž o pozdější náhradu škody. Pokud vám bouřka vezme střechu nad hlavou, pojišťovna by vám měla vyplatit peníze na novou.

Kdy se pojištění majetku vyplatí?

Jak už bylo řečeno, pojištění majetku se vyplatí pro váš každodenní klid v životě. Nikdy totiž nevíte, co vás může potkat. Do vašeho domu nebo bytu se mohou vloupat zloději, může je zachvátit požár nebo podlehnou povodním. Právě proto si sjednáváte majetkové pojištění, které zahrnuje nejen ochranu nemovitosti, ale také domácnosti, tedy vnitřního vybavení vašeho domu či bytu.

Nezapomeňte na pojištění občanské odpovědnosti

Ještě větší klid by vám ovšem mohlo dodat pojištění odpovědnosti za škodu, které by měl mít sjednané naprosto každý občan naší republiky. Chrání vás totiž před neštěstím způsobeným běžnou životní činností. Velkou výhodou je, že spolu s vámi je pojištěna i celá vaše rodina, což oceníte zejména u dospívajících dětí. Tento produkt má celosvětovou platnost, takže můžete být klidní jak v domácích končinách, tak na dovolené u moře.

Majetkové pojištění nebo pojištění odpovědnosti za škodu vám stoprocentně přidá na klidu a pohodě v běžném životě. Už se nemusíte strachovat o svůj dům nebo přemýšlet nad svým jednáním. Nechte se dobře pojistit a život bude hned veselejší.

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Vacation office, dovolená a práce dohromady, ideální kombinace na léto Vacation office, dovolená a práce dohromady, ideální kombinace na léto
Tiny housy – nový trend v bydlení Tiny housy – nový trend v bydlení
Poslední dny nešťastné Anny Boleynové Poslední dny nešťastné Anny Boleynové
Reklamace zboží Reklamace zboží

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.