Pou – super hra pro mobily a tablety

pou1

Na mobilních telefonech si můžeme vybrat z nepřeberného množství her mnoha různých žánrů. Mezi ty nejoblíbenější a nejstahovanější patří už dlouhou dobu hra Pou. Jedná se o jednoduchou hru, ve které je naším úkolem starat se o virtuálního mazlíčka. Jde tak o něco podobného, jako bylo v minulosti populární Tamagotchi. Pou je však ještě mnohem propracovanější a díky velkému množství miniher a častým aktualizacím je to hra, která dokáže zabavit opravdu na dlouho.

Co všechno můžeme s Pouem dělat?

S Pouem můžeme dělat spoustu věcí – musíme se o něj pravidelně starat, takže kupovat mu jídlo, pití a krmit ho, umývat ho, dávat ho spát, hrát si s ním, kupovat mu nové oblečení a různé doplňky atd. Pokud však o něj dlouho nepečujeme, poznáme to tak, že Pou je smutný nebo nemocný a musíme mu rychle dát, co potřebuje. Kromě postupů do vyšších levelů pak ve hře sbíráme i různá ocenění. Hru také můžeme hrát se svými kamarády – jejich mazlíčky můžeme v rámci hry navštěvovat a hrát si s nimi.

Bohatá nabídka miniher

Hodně důležitou součástí aplikace jsou minihry, kterých je momentálně už více než dvacet. Hry jsou jednoduché, velmi snadno se ovládají a jsou ideální např. při cestě dopravním prostředkem, když se potřebujeme něčím zabavit. Hraním miniher pak získáváme mince, za které můžeme Pouíkovi kupovat jídlo, oblečení atd. Většina z her je pro jednoho hráče, ale je zde i pár miniher, ve kterých můžeme hrát proti našim kamarádům – u nich je ale nutné internetové připojení.

Pravidelné aktualizace

Velkou výhodou aplikace Pou je fakt, že bývá poměrně často aktualizovaná a tak je v ní stále něco nového. Aktualizují se jak různé doplňky a věci, které můžeme svému Pouíkovi koupit (oblečení, jídlo, tapety atd.), ale neustále také přibývají nové minihry – pokud nás tedy jejich současná nabídka omrzí, každou chvilku jsou do aplikace zařazeny nové.

Pro které operační systémy je Pou určený?

V současné době si tuto hru můžeme zahrát na třech operačních systémech – Android, iOS a BlackBerry. U Androidu je vyžadována verze 1.6 a vyšší, takže hra funguje prakticky na všech telefonech a tabletech s tímto operačním systémem a pokud jde o iOS, tak si ji můžeme zahrát jak na iPhonech, tak na iPadech. Odkazy na stažení Poua najdeme na oficiálních stránkách http://www.pou.me/, kde je také odkaz na facebookový profil, kde jsou vždy aktuální informace o novinkách a další zajímavosti.

pou2

Foto: play.google.com, androidblog.cz

V kategorii: Hry

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory
Tři důvody, proč navštívit Beskydy Tři důvody, proč navštívit Beskydy
Pro klid duše si pojistěte svůj majetek! Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.