Pou – super hra pro mobily a tablety

pou1

Na mobilních telefonech si můžeme vybrat z nepřeberného množství her mnoha různých žánrů. Mezi ty nejoblíbenější a nejstahovanější patří už dlouhou dobu hra Pou. Jedná se o jednoduchou hru, ve které je naším úkolem starat se o virtuálního mazlíčka. Jde tak o něco podobného, jako bylo v minulosti populární Tamagotchi. Pou je však ještě mnohem propracovanější a díky velkému množství miniher a častým aktualizacím je to hra, která dokáže zabavit opravdu na dlouho.

Co všechno můžeme s Pouem dělat?

S Pouem můžeme dělat spoustu věcí – musíme se o něj pravidelně starat, takže kupovat mu jídlo, pití a krmit ho, umývat ho, dávat ho spát, hrát si s ním, kupovat mu nové oblečení a různé doplňky atd. Pokud však o něj dlouho nepečujeme, poznáme to tak, že Pou je smutný nebo nemocný a musíme mu rychle dát, co potřebuje. Kromě postupů do vyšších levelů pak ve hře sbíráme i různá ocenění. Hru také můžeme hrát se svými kamarády – jejich mazlíčky můžeme v rámci hry navštěvovat a hrát si s nimi.

Bohatá nabídka miniher

Hodně důležitou součástí aplikace jsou minihry, kterých je momentálně už více než dvacet. Hry jsou jednoduché, velmi snadno se ovládají a jsou ideální např. při cestě dopravním prostředkem, když se potřebujeme něčím zabavit. Hraním miniher pak získáváme mince, za které můžeme Pouíkovi kupovat jídlo, oblečení atd. Většina z her je pro jednoho hráče, ale je zde i pár miniher, ve kterých můžeme hrát proti našim kamarádům – u nich je ale nutné internetové připojení.

Pravidelné aktualizace

Velkou výhodou aplikace Pou je fakt, že bývá poměrně často aktualizovaná a tak je v ní stále něco nového. Aktualizují se jak různé doplňky a věci, které můžeme svému Pouíkovi koupit (oblečení, jídlo, tapety atd.), ale neustále také přibývají nové minihry – pokud nás tedy jejich současná nabídka omrzí, každou chvilku jsou do aplikace zařazeny nové.

Pro které operační systémy je Pou určený?

V současné době si tuto hru můžeme zahrát na třech operačních systémech – Android, iOS a BlackBerry. U Androidu je vyžadována verze 1.6 a vyšší, takže hra funguje prakticky na všech telefonech a tabletech s tímto operačním systémem a pokud jde o iOS, tak si ji můžeme zahrát jak na iPhonech, tak na iPadech. Odkazy na stažení Poua najdeme na oficiálních stránkách http://www.pou.me/, kde je také odkaz na facebookový profil, kde jsou vždy aktuální informace o novinkách a další zajímavosti.

pou2

Foto: play.google.com, androidblog.cz

V kategorii: Hry

Mohlo by Vás zajímat:

Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny Peníze do Nadace DRFG posílají také sami zaměstnanci skupiny
Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat? Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?
Jak by měla vypadat pracovní obuv Jak by měla vypadat pracovní obuv
Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele! Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.