Poradíme vám, jak vybrat dokonalý šperk

Stejně jako každá žena, i vy jistě velmi ráda nosíte různé šperky. Pokud je tomu opravdu tak, nechte si od nás poradit v tom, jak vybrat zaručeně ten pravý. To první, co by mělo hrát roli, je určitě značka. Proto doporučujeme značkové šperky Oliver Weber. Právě u nich máte jistotu, že se jedná o skutečnou kvalitu. Podobných značek dnes najdete na trhu více. Proto neriskujte s těmi neznámými.

Jaký zvolit materiál?

I to je otázka. A to jak proto, že materiál je spojený nikoliv jenom se vzhledem daného šperku, ale je spojený také s jeho cenou, popřípadě i kvalitou. Pokud se podíváme na možnosti aktuálního šperkařského trhu, tak dominují hned tři možnosti. O jaké se jedná? Je to:

  • Chirurgická ocel
  • Stříbro
  • Bílé nebo žluté zlato

První varianta je tou nejlevnější, která však svým vzhledem může připomínat druhé stříbro. Pokud jde o zlato, to nadchne jak svou ušlechtilostí, tak v případě toho žlutého i jasným výjimečným vzhledem.

Nezapomínejte na kámen

Součástí mnoha šperků jsou rozhodně i kameny. Jejich výběr je dobré také vzít v potaz. Jaké jsou možnosti? Jednou z lákavých je třeba brož s krystaly, jelikož ty jsou hitem jak pro svůj vzhled, tak i celkovou finanční dostupnost. Pokud hledáte naopak něco výjimečného a unikátního, zvolte briliant. Ten je v podstatě broušeným diamantem. Pokud na něj nemáte, ale líbí se vám jeho vzhled, je možné zvolit podobnou náhradu v podobě zirkonu.

Jaký šperk bude ten pravý?

Posledním krokem výběru je už jenom zvolení toho, jaký šperk bude ten pravý. Hitem jsou hlavně náušnice, nebo prsteny. Stejně tak nezklamou ani různé řetízky nebo náhrdelníky, popřípadě náramek. V tomto směru je to jenom na vás, a to s ohledem na to, co vám aktuálně chybí. Jak s ohledem na to, že daný šperk nemáte vůbec, tak i s ohledem na to, že jdete na výjimečnou událost a hledáte zajímavou a výraznou ozdobu.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Letecká dovolená? Nezapomeňte si zavčasu rezervovat parkovací místo Letecká dovolená? Nezapomeňte si zavčasu rezervovat parkovací místo
Fenomén Harryho Pottera pokračuje, přichází další díl Fantastických zvířat Fenomén Harryho Pottera pokračuje, přichází další díl Fantastických zvířat
Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod
Přinášíme inspiraci na vánoční dárky pro ženy Přinášíme inspiraci na vánoční dárky pro ženy

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.