Parfémy Davidoff – to je prolamování hranic

Domovem světoznámé značky Davidoff je švýcarský kanton Freiburg a jejím otcem podnikavý muž jménem Zino Davidoff (1906, Kyjev- 1994, Ženeva), jehož rodina, podnikající v tabákových výrobcích, musela opustit Rusko kvůli svému židovskému původu.  Logo Davidoff ovšem nenalézáme pouze na cigaretách a obecně populární toaletní vodě Davidoff Cool Water. 

ŠVÝCARSKÁ POSEDLOST DETAILEM

Jednou z typických švýcarských komodit jsou proslulé náramkové hodinky a exklusivní edice hodinek Davidoff „Very Zino“ se na této proslulosti nepochybně podílely a podílejí. Nejsou pouze nezbytným chronometrem, ale známkou poctivé práce, která zaslouží obdiv, a mechaniky, jež obstojí v nejnáročnějších zkouškách.

Švýcarský smysl pro exklusivní styl, prozrazující člověka, který je ve svém podnikání odvážný a kultivovaný zároveň, se odráží také v kolekcích kožených aktovek a inkoustových či kuličkových psacích per. Pero s obkladem z pravé krokodýlí kůže je jistě signifikantním znamením značky Davidoff- ne každému přístupná, ne každého ve své exklusivitě lákající, ale na druhou stranu tradiční i se všemi pozitivními významy toho slova.

TŘÍBIT SMYSLY

„Ochutnat kvalitu- to znamená ochutnat život,“ tolik slova Zino Davidoffa, který chuť opravdu kvalitní kávy ochutnal ve dvacíti letech, když jej otec poslal do jižní Ameriky na obhlídku tamního doutníkového know- how. Davidoff nikdy nechtěl zůstat pouhým konzumentem, tedy i v oblasti kávy se stal zkušeným znalcem. A takoví jsou i lidé po celém světě, kteří si vychutnávají kávu značky Davidoff.

ŽENY A MUŽI NA OTEVŘENÉM HORIZONTU

Vůně Davidoff v současnosti zahrnuje tři svébytné řady:

  1. Davidoff Adventure
  2. Davidoff Cool Water
  3. Davidiff Silver Shadow 

1. Podoba flakónu Davidoff Adventure je inspirována placatkou, známou součástí výbavy muže, který se rád toulá přírodou, nejlépe mimo vyšlapané cesty a bez plánů, na nichž je nutné lpět. Jeho heslem je „výzva“. Ve vůni se spojuje mandarinka, pomeranč, bílý pepř a zelený čaj, pro návrat do divočiny peruánský cedr.

2. Davidoff Cool Water je bohatě rozrůzněná řada, zahrnuje Cool Water pro muže, Cool       Water Woman, Cool Water Wave pro vodní víly, kterým zalahodí kombinace svěžích květin a vodního melounu, Cool Water Game pro mladé a nespoutané ženy i muže, vůně, jež stojí na dynamickém koktejlu z tropických plodů, s nezbytným kvítkem frézie za ouškem, pánská varianta pak na dobrodružství evokujících ostrovních dřevinách. Poslední, nikoli opomenutelnou, je pánská vůně Davidoff Cool Water Deep, jež ukazuje na sílu a hloubku psychiky, kreativitu a nezávislost toho, kdo si ji zamiluje. Hladký a plochý skleněný flakón je designérským kouskem, který spojil praktičnost a estetiku.

3. Řada Silver Shadow má nádech exklusivity a náročnosti. je určena pro muže, kteří pracují na svém zevnějšku do detailů- perfektně střižené sako, kvalitní košile, pleť, o kterou je pečováno… A k tomu osobitý parfém. Stylová a zároveň orientálně rozmáchlá je vůně Davidoff Silver Shadow, spojuje ušlechtilý nahořklý pomeranč s kvítky pačuli a cedru. Pravoúhlý flakón s černo- stříbřitým uzávěrem je prototypem mužské elegance.  Silver Shadow Private je překvapivou kombinací dřevitých vůní s fialkou a klidným závanem levandule. Jde o rafinovanou vůni pro pravého gentlemana, jemuž není cizí slovo „zázemí“. Silver Shadow Altitude („Nadmořská výška“) vyjadřuje nadechnutí vysoko v mracích, vůně je svěží a přirozeně pálivá díky zelenému pepři, který napomáhá pocitu příjemné závratě. Dále pižmo, pačuli a indická koření, jež nadchnou toho, kdo sní o létajícím koberci…

V kategorii: Krása Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně
Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps
Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně
Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco? Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.