Online hra One-Off

Milovníků motorek stále přibývá. A není se čemu divit. Člověk si při jízdě na pořádně nadupaném stroji užije takového adrenalinu a svobody, jako při žádné jiné činnosti. Ve hře One-Off se najdou nejen milovníci motorek, ale hlavně hráči, kteří si při hře také rádi zapřemýšlí. Vžijete se do kůže jednoho asijského milovníka rychlých strojů, který si ten svůj pořídil na serveru goobike.com. Server samozřejmě můžete v rámci lepšího vžití do děje navštívit, moc si ale nepočtete, leda byste uměli japonsky. Náš motorkář vlastní skromnou garáž, kterou si zřídil ve starém přepravním kontejneru. Svoji garáž nade všechno miluje a tráví v ní veškerý volný čas. Teď by ale dal všechno za to, aby se mohl dostat odsud pryč. Z nějakého důvodu je zde uvězněný a jediná cesta ven je zabezpečena bezpečnostním kódem, který nezná. Pomozte mu dostat se i s jeho milovaným modrým sporťákem na svobodu.

Garáž sice není zrovna velká, ale i tak si tady motorkář vybudoval slušnou zašívárnu. Jednu celou část místnosti zabírá nablýskaná motorka, jejíž přední i zadní kolo jsou zabezpečené bytelnými zámky. K těm si náš expert také nepamatuje kód. Samozřejmostí garáže na motorku jsou různé propriety na její údržbu a opravu. Police doslova přetékají nářadím i knihami s motorkářskou tématikou. Aby se nenudil, zřídil si motorkář jakýsi provizorní počítačový koutek s notebookem a nezbytným popelníkem na cigarety. To, že se sem vejde taková spousta věcí, je sice fajn, ale jen do té doby, než je potřeba něco najít. Náš hrdina není zrovna pořádný člověk, jeho věci se povalují úplně všude, a je hodně obtížné tady něco najít. A zrovna tento nelehký úkol připadne vám.

Stanete uprostřed garáže s možností pohledu do pěti stran – na motorku, vchod, ledničku, počítač a dílenský koutek. Každé místo se snažte pořádně prošmejdit. Postupně budete nacházet věci, které se stanou vaší možností, jak se dostat ven. Věci spolu na první pohled vůbec nesouvisejí, ale nakonec do sebe začnou jednotlivé střípky postupně zapadat. Nezapomeňte se podívat opravdu všude! Někdy stačí kliknout jen o milimetr vedle, abyste objevili nový koutek se zapadlou věcí. Všechny maličkosti, které najdete, vedou k jedinému cíli, a to k odhalení všech tří kódů, které by vysvobodily motorkáře i jeho stroj z nedobrovolného vězení.

To, co hra ztrácí na kvalitě obrazu, bohatě dohání zapeklitostí úkolu, který máte splnit. Téměř každý se dostane do situace, kdy se mu bude zdát, že už všechno našel. Jakmile se ocitnete v koncích, zkuste nepropadat zlosti a hru nevypínejte. Věřte, že řešení existuje a je jen otázkou všímavosti a důvtipu dohrát hru až do samého konce. Kdybyste už ale opravdu měli pocit, že to nejde, zkuste využít videonápovědu na serveru Youtube. Nezvládnout tuto hru sám není žádná ostuda. Mezi hrami podobného zaměření totiž patří One-Off mezi ty opravdu těžké. Když nakonec víte, jak na to, zdá se vám hra jako úplná prkotina, ale tak, jak se u ní napoprvé zapotíte, jste se u online hry nezapotili hodně dlouho. Dejte zabrat jak svému mozku, tak i zraku a vydejte se s námi na malé místo plné velkých záhad.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.