Naučte své děti speakovat

Rané dětství je nejlepším časem, kdy by se měl člověk začít učit cizímu jazyku. Poté, co obstojně zvládne svou mateřštinu, má ještě dostatek mozkových buněk na to, aby bravurně zmákl i druhý jazyk. Obecně vzato, čím dříve se jedinec do prostředí cizojazyčného mluveného slova dostane, tím pro něj lépe.

Stále více dětí dnes žije ve smíšených manželstvích, takže je pro ně běžné, že slyší souběžně dvě řeči od svých rodičů. Dochází k přirozené interpretaci dvou jazyků. Ten, kdo takové štěstí nemá, se musí spolehnout na to, že jeho prozíraví rodiče začnou s cílenou výukou co nejdříve. Kurz angličtina pro nejmenší funguje na principu osvojení vědomostí již pro 4leté a předškolní děti.

Metoda Wattsenglish

V kurzech jsou děti bez rodičů. Výuka probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Lektor využívá postaviček Steva a Maggie, díky kterým se děti zbavují počátečního ostychu, a další výuka probíhá na principu využití lidské tváře. Využití reálného obličeje a jeho grimas dětem pomáhá snáze si zapamatovat slovíčka a spojit je s reálnými předměty a životními situacemi.

Jednotlivé lekce se skládají z využití edukativních her a pohybu; rozvíjení představivosti; aktivace všech smyslů; střídání činností; opakování a individuálního přístupu. Důležité je nepřímé, nenásilné učení, aniž by si děti uvědomovaly, že se učí. Jinými slovy jde o učení prostřednictvím pohádek, příběhů, písniček, videí, her či imitování. Maximální kapacita kurzu je osm účastníků, což zajišťuje individuální přístup ke každému studentovi.

Anglicky i francouzsky

Pro šikovné děti jsou určeny i kurzy francouzštiny pro děti, které jsou šité přímo na míru. Stačí dát dohromady skupinu minimálně tří dětí stejného věku i úrovně, a lze začít. Kurz otevřený v rámci programu KAMARÁDI lze přizpůsobit plně vašim požadavkům a potřebám. Dle vašeho výběru může jít o klasický 90 minutový kurz, konverzaci s rodilým mluvčím nebo třeba přípravu k jazykovým zkouškám. Poptat kurz lze na website: www.jsfan.cz.

V kategorii: Jak na to, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.