Nabídka investičních nástrojů společnosti DRFG

Dluhopisový a nemovitostní fond DRFG Davida Rusňáka nabízející dluhopisy i fondy k investování se od sebe svými výnosy kolem 5 % ročně příliš neliší. Je tedy třeba je od sebe odlišit více. V plánu je dluhopisový fond více oživit a změnit jeho investiční strategii tak, že se vedle známých dluhopisů budou obchodovat opce, certifikáty, deriváty, akcie i dluhopisy s cíleným výnosem kolem 10 až 12 % za rok.

Velké plány společnosti DRFG

V plánu je založení a spuštění vlastního energetického fondu, který je zaměřený výhradně na obnovitelné zdroje energie s velkým potenciálem ročního zhodnocení na úrovni 7 až 9 %. Rozšířit se má investiční pásmo, ve kterém zůstane nemovitostní fond určený pro vyváženou klientelu. Pro rizikovější investice bude určen energetický fond. Nakonec pro nejrizikovější klienty bude určený trochu pozměněný dluhopisový fond. Cílem bude zcela jistě vydělávat. Z principu obchodování na trhu se energetický nebo smíšený fond nemusí vyhnout záporným hodnotám, a tedy meziroční ztrátě. Portfolio se tímto otevře a zpřístupní daleko širšímu spektru klientů.

Nové akvizice nemovitostního fondu DRFG

Do portfolia byly získány 4 domy v Lannově ulici v centu Českých Budějovic. Jde o budovy v hlavní pěší zóně města a s renomovanými nájemci. Objekty vykazují z hlediska investora velmi dobrá čísla, čemuž napomáhá i výborná lokalita. Nabízí se i zajímavá příležitost pro vytvoření bytů a kanceláří v horních patrech těchto objektů.

Připravují se odkupy tří velkých logistických areálů ve středních a západních Čechách. V souvislosti s růstem e-shopů totiž roste i potřeba logistiky a dopravy. Dohromady je spravováno portfolio s celkovou hodnotou přes 2,2 miliardy korun. Plány na investice do dalšího roku jsou ve výši 2,5 miliardy korun.

DRFG Real Estate

DRFG Real Estate spadající pod Davida Rusňáka je velkým hráčem na českém realitním trhu. Nemovitostní fond prokázal nejlepší výsledky ze všech srovnatelných fondů na našem trhu. Výnos 5,04 % potěšil každého investora. Nově byla navázána spolupráce s OKIN Facility a.s., etablovanou společností spravující portfolio velkým hráčům na realitním trhu. Podobně renomovaných firem se v tendru sešlo současně několik. Jde o důkaz, že byl DRFG Real Estate posunut o pořádný kus vpřed a má co nabídnout svým klientům.

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.