Na co nezapomenout při plánování svatby?

Požádal vás váš partner o ruku a tak zcela logicky plánujete svatbu? Potom se vám bude hodit hned několik tipů na to, co byste neměla zapomenout. To první, čeho se dotkneme, je rozhodně místo. Dnes nejsou nic výjimečného ani svatby v zahraničí. A tak můžete mít svatbu v Žilině, nebo třeba i na druhém konci světa. Místo konkrétního obřadu ale není tím jediným, na které byste měla myslet. Je dobré naplánovat i to, kde se bude konat:

  • Snídaně a příjezd hostů
  • Svatební oběd
  • Večerní veselí

Určitě je dobré zohlednit i to, jestli chcete raději svatbu venku, ve volném prostranství, nebo zvolíte klasiku, kterou bude svatba řešená uvnitř. Pokud nechcete, aby vás překvapilo nepříjemné počasí, je více než jasné, která varianta se pro vás bude jevit jako ta skutečně nejlepší možná.

Hudba je základ

Máte vybrané místo, kde se vše odehraje? Pokud ano, nezapomeňte myslet také na zábavu, která ke svatebnímu veselí patří. Můžete vymyslet různé hry, jako je třeba velmi vyhledávaná tombola. Co ale bude naprostým základem svatby, to je rozhodně hudba. Zde jsou na výběr tři možnosti. Buď ji budete pouštět sami, což příliš nedoporučujeme. Druhá možnost je spojena s tím, že bude vybrán DJ. Na menší svatby je to jistě dobrá volba. Třetí možnost se následně týká toho, že vyberete kapelu. Možností je celkem dost a tak jde hlavně o váš vkus.

Nezapomeňte na odvoz, nebo ubytování

Co se svatebčany, kteří nejsou z města, ve kterém se večerní veselí koná? Pokud bydlí nedaleko, je ideální pro ně zajistit odvoz. Pokud se jedná o někoho z větší dálky, je dobré mu zajistit hotel nebo penzion. Ten ale nemusí být jenom pro ně. Poskytneme levné ubytování všem svatebčanům, pokud se jedná o svatbu v místě, kde to domů budou mít daleko. Ani to dnes není nic neobvyklého a jedná se o věc poměrně běžnou. Stejně jako to, že nocleh všem svatebčanům i plně zaplatíte.

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.