Mažoretky podporované společnosti DRFG skončily těsně pod stupni vítězů

Mladé mažoretky, které nově podporuje značka podílových fondů CZECH FUND ze skupiny DRFG Davida Rusňáka, měly na dosah třetí místo na červnovém republikovém šampionátu v Poděbradech. Trenérka mažoretek, která je zároveň i jednou z recepčních skupiny DRFG, Denisa Rajchartová, ale umístění nevnímá jako zklamání.

Skupina mladých mažoretek má díky CZECH FUND nové teplákové soupravy, které děvčatům v chladném a deštivém dopoledni bez diskuzí přišly vhod. Denisa prozradila, že jsou všechny z podpory CZECH FUND nadšené a pro ni osobně se tím navíc propojuje práce s volnočasovou aktivitou. DRFG Davida Rusňáka se nezaměřuje pouze na investice nebo dluhopisy, dlouhodobě podporuje řadu kulturních, ale také sportovních aktivit.

DRFG podpořila mladé mažoretky

Mažoretky Denisa Rajchartová trénuje se svou sestrou Vanesou už sedm let. Když začínaly, holky byly teprve tříleté a dnes je jim deset. Podle jejich trenérky si začínají uvědomovat čeho dosáhly a je to pro ně už víc než jen sport. Prožívají s nimi jejich vývoj a pozorují, jak se mění. Zároveň se je ale snaží naučit týmovosti a bojovnosti, ale také prohrávat, aby je neúspěch neznechutil, ale naopak chtěly být ještě lepší. Denisa doufá, že děvčatům přinesou společné tréninky a vystoupení i spoustu skvělých zážitků, na něž budou celý život vzpomínat.

Denisa byla sama mažoretkou od šesti do devatenácti let a se skupinou, se kterou vystupovala, se dostali až na Mistrovství Evropy v Chorvatsku, kde tehdy obsadili páté místo. Z pohledu trenérky dnes vidí obrovské rozdíly, které tato disciplína za tu dobu zaznamenala. Vzpomíná, že v době, kdy byla sama mažoretkou, to byl jen pochod za hudebního doprovodu dechovky. Dnes se kromě povinného defilé hodnotí také pódiová formace a pochoduje se na moderní muziku.

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.