Letní sezóna v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI

Velký Meder

Víte, že slovenský Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít v době letní sezóny přístupných až 10 bazénů s vodou teplou od 25 do 37 °C? A to není všechno!

Zdraví a zábava z vody

Voda ve středisku je geotermální a má blahodárné účinky na pohybový aparát, tedy na svaly a klouby. Můžete tu celou dovolenou strávit ve vířivce nebo plaváním. Pro děti a hravé dospělé jsou tu připraveny adrenalinové atrakce, například skluzavky a tobogany, které končí na obrovské rampě či v pestrobarevném trychtýři. Součástí útulného areálu je také část zvaná Tarzania, lanová dráha s délkou 650 metrů. Na dvou různě náročných trasách si tu mohou protáhnout údy velcí i malí lezci.

O hladu nebudete a nudit se také nebudete

Napít a najíst se v aquaparku můžete ve fast foodu či v restauraci. Děti mohou trávit s týmem bavičů čas na Ostrově drobotiny, zatímco vy můžete v klidu odpočívat nebo se účastnit různých zábavných akcí. Během léta ve Velkém Mederu vystoupí mnoho hudebních skupin, bude se tam pořádat oblíbená pěnová párty a celou sezónu ukončí laserová show.

Nové wellness centrum

To je v areálu od začátku letošního roku a můžete v něm navštívit čtyři typy saun (infra, parní, finskou a bylinkovou), solné jeskyně, Jakuzzi, ochlazovacího bazén, biosolária, dvěrelaxčních místnosti, masážní služby, pedikúru, rybí pedikúru, kosmetiku, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer.

Kolik to stojí a stojí to za to?

Dospělí návštěvníci zaplatí v letní sezóně (do konce srpna) za celodenní pobyt 10 Eur, rodina (2 dospělé osoby a 1 dítě) 22,50 Eur. Ubytovaní hosté čerpají extra slevy. Ve Velkém Mederu svítí slunce nejvíce dní z celého Slovenska. Takže to stojí za to, protože se s vámi klidně vsadíme, že tam budete mít krásné počasí.

www.thermalcorvinus.sk

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální
Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.