Letní sezóna v AQUAPARKU A TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI

Velký Meder

Víte, že slovenský Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít v době letní sezóny přístupných až 10 bazénů s vodou teplou od 25 do 37 °C? A to není všechno!

Zdraví a zábava z vody

Voda ve středisku je geotermální a má blahodárné účinky na pohybový aparát, tedy na svaly a klouby. Můžete tu celou dovolenou strávit ve vířivce nebo plaváním. Pro děti a hravé dospělé jsou tu připraveny adrenalinové atrakce, například skluzavky a tobogany, které končí na obrovské rampě či v pestrobarevném trychtýři. Součástí útulného areálu je také část zvaná Tarzania, lanová dráha s délkou 650 metrů. Na dvou různě náročných trasách si tu mohou protáhnout údy velcí i malí lezci.

O hladu nebudete a nudit se také nebudete

Napít a najíst se v aquaparku můžete ve fast foodu či v restauraci. Děti mohou trávit s týmem bavičů čas na Ostrově drobotiny, zatímco vy můžete v klidu odpočívat nebo se účastnit různých zábavných akcí. Během léta ve Velkém Mederu vystoupí mnoho hudebních skupin, bude se tam pořádat oblíbená pěnová párty a celou sezónu ukončí laserová show.

Nové wellness centrum

To je v areálu od začátku letošního roku a můžete v něm navštívit čtyři typy saun (infra, parní, finskou a bylinkovou), solné jeskyně, Jakuzzi, ochlazovacího bazén, biosolária, dvěrelaxčních místnosti, masážní služby, pedikúru, rybí pedikúru, kosmetiku, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer.

Kolik to stojí a stojí to za to?

Dospělí návštěvníci zaplatí v letní sezóně (do konce srpna) za celodenní pobyt 10 Eur, rodina (2 dospělé osoby a 1 dítě) 22,50 Eur. Ubytovaní hosté čerpají extra slevy. Ve Velkém Mederu svítí slunce nejvíce dní z celého Slovenska. Takže to stojí za to, protože se s vámi klidně vsadíme, že tam budete mít krásné počasí.

www.thermalcorvinus.sk

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Kosmetické služby v salonu Adefacto Kosmetické služby v salonu Adefacto
Visionplan-3D: Vaše cesta ke geodézii a virtuálním prohlídkám Visionplan-3D: Vaše cesta ke geodézii a virtuálním prohlídkám
Od zrna k šálku – Cesta napříč kulturami a časem Od zrna k šálku – Cesta napříč kulturami a časem
Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.