Krátkodobý pronájem automobilu

Auto je hlavním dopravním prostředkem dneška. Jezdíme s ním na dovolené, návštěvy, výlety, pracovní cesty i schůzky, do několika kilometrů vzdálené práce a většina z nás jej používá i na popojíždění po městě. Někdy nás však zradí i ten nejlepší přítel, tedy naše milované auto. V takovém případě máme dvě možnosti. Zaprvé začít využívat služby hromadné dopravy, která však nejezdí tam, kde byste potřebovali, a spoje na sebe často ani nenavazují. Zadruhé můžete využít služby společnosti Global Lease, s. r. o. a půjčit si auto na dobu, kdy máte svoje vlastní auto v servisu.

Společnost Global Lease, s. r. o. působí na českém trhu více jak jedno desetiletí, které svědčí o profesionálním přístupu a kvalitě poskytovaných služeb. U této společnosti si můžete půjčit auto již od roku 2004, přičemž výběr je vskutku pestrý a nabídka zahrnuje nejen širokou škálu typů a značek aut, ale také množství doplňkových služeb, které se vám k zapůjčenému autu mohou hodit. Díky dlouholeté praxi a kvalitě poskytovaných služeb si společnost Global Lease, s. r. o. vybudovala dobrou pověst a síť spokojených zákazníků.

Co vám může Global Lease nabídnout?

Společnost Global Lease, s. r. o. poskytuje profesionální služby v oblasti financování motorových vozidel. Ať už jste podnikatel, významná právnická osoba, pořadatel prestižní akce nebo fyzická osoba, ať už potřebujete krátkodobě nahradit výpadek svého auta či své vozidlo nevlastníte, ale chtěli byste si vyjet na víkend, můžete využít krátkodobý pronájem automobilu.

Co můžete očekávat?

Očekávat můžete profesionální přístup, kvalitní službu a denní limit ujetých kilometrů ve výši 500 kilometrů za den či 300 kilometrů za 6 hodin. Následné překročení stojí u každého kilometru 2 Kč. Výhodou vám může být havarijní pojištění, dobrá výbava vozu, atraktivní cena i rychlost přistavení či možnost využít telefonní linku kdykoli během dne i noci.

Kde si můžete auto půjčit?

Pronajímané auto si můžete půjčit na pobočkách půjčovny. Tato kvalitní autopůjčovna Praha a její služby vám jsou k dispozici na pobočkách v Praze 9 a Praze 10.

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory
Tři důvody, proč navštívit Beskydy Tři důvody, proč navštívit Beskydy
Pro klid duše si pojistěte svůj majetek! Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.