Krásné apartmány v Krkonoších

Apartmány Krkonoše, to je báječná příležitost, jak si odpočinout, načerpat síly a užít si krásnou přírodu během celého roku. Vysoké nad Jizerou patří k malebné, romantické části našich nejvyšších hor. Ubytování v Krkonoších, konkrétně v Apartmánu Stará Škola, vás rozhodně nezklame, a to ani v létě, ani v zimě. Luxusní vybavení našich pokojů zpříjemní váš pobyt, takže odpočinek po horské túře nebo skvělé lyžovačce si skutečně vychutnáte. Každý pokoj má kuchyňku, vlastní sociální zařízení a televizi, v některých najdete také masážní sprchu, saunu a pomyslnou třešinkou na dortu je krásný výhled na horský hřeben z pokojového balkónu. Toužíte po krbu a dvou koupelnách? I takový pokoj, kde můžete komfortně zrelaxovat, u nás návštěvníkům nabízíme.

Milovníci wellness pobytů v Krkonoších najdou v Apartmánu Stará Škola vynikající zázemí. V roce 2018 jsme dokončili relaxační zónu, kam patří finská sauna, parní sauna, nechybí ani ochlazovací bazén. Terasa s pěkným výhledem a půvabné jezírko s venkovním biotopem s přepadem jen umocní vaše chvíle pohody. Hledáte vhodné místo pro oslavy, firemní školení nebo přednášky a odborné konference? Navštivte náš Apartmán Stará Škola, jehož společenská část navazuje právě na zmíněnou wellness zónu.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální
Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli? Vyplatí se sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli?
Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny Kvalitní ložní soupravy za nízké ceny

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.