Krása na dosah. Objevte Krkonoše

Někdy není třeba cestovat do dalekých krajin, abychom objevili nádherné hory, romantická údolí, panenskou přírodu a obrovské hučící vodopády. Místo, které v létě láká cyklisty i pěší turisty a v zimě je rájem lyžařů. Perlu naší země máte na dosah! Objevte Krkonoše!

3 krkonošská nej

Místo tak krásné, že bylo inspirací mnoha pohádkám. A jako v pohádce se zde budete cítit i vy. Krkonoše jsou naše nejvyšší hory a také jsou nejnavštěvovanějšími. Proč? Protože jsou nejkrásnější! Když ráno obouváte lyžáky a ucítíte první prasknutí čerstvého sněhu, pocit štěstí vás nádherně polechtá. Tvář vám prohřejí sluneční paprsky a dlaně hrnek horkého svařeného vína. Znáte lepší recept na každodenní starosti, než pobyt na horách? Odpoledne uložíte lyže a dopřejete si klidnou relaxaci v hotelovém wellness centru. Zahřeje vás sauna a unavené svalstvo můžete protáhnout plaváním v oddychovém tempu. A co teprve v měsících, kdy na horách roztaje sníh? Tehdy vám Krkonoše ukáží svou opravdovou krásu! Nespočet příjemných a dobře značených turistických cest vás zavede k rašelinovým jezírkům, na úchvatná vyhlídková místa, okolo roubených stavení nebo k mohutným vodopádům. Krkonoše vám mají co nabídnout v zimě i v létě.

Hotely v Krkonoších zárukou fantastického odpočinku

Jistě jste se i vy rozhodli strávit dovolenou v Krkonoších. A udělali jste správně. Hotely v Krkonoších vám poskytnou úplné pohodlí. Myslí na hosty všech věkových kategorií. Pro děti mají připravenou řadu atrakcí včetně animačních programů. Dospělým nabízejí sportovní vyžití a generace zralejšího věku jistě ocení úžasně vybavené wellness centrum. Pokoje jsou prostorné a pohodlné, kde pohled z okna je atraktivnější než jakýkoliv televizní program. Prohlédněte si, jak krásné pokoje hotely v Krkonoších nabízejí a vyberte si datum vašeho příjezdu. Včasná rezervace znamená příznivou cenu!

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Buďte při sjednávání půjčky online opatrní. Víme, na co si dát pozor Buďte při sjednávání půjčky online opatrní. Víme, na co si dát pozor
Mažoretky podporované společnosti DRFG skončily těsně pod stupni vítězů Mažoretky podporované společnosti DRFG skončily těsně pod stupni vítězů
LAMAX Tips1: designové špunty s vyváženým zvukem LAMAX Tips1: designové špunty s vyváženým zvukem
Jarní detox a co jste o něm nevěděli? Jarní detox a co jste o něm nevěděli?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.