Kabelky jako nezbytná součást každého šatníku

Šatník každé ženy by se měl skládat hned z několika součástí. Nejprve by se mělo jednat o dostatek bund, a to jak na zimu, tak na jarní a podzimní období. Neměla by tedy chybět bunda bomber, kvalitní zimní kabát a džínová bunda. Dále je zapotřebí mít velkou škálu nejrůznějších džínů. Je nutné vlastnit alespoň dva kusy obyčejných černých džínů a ještě jeden pár klasických modrých džínů. Pokud chcete být stále „in“, tak potom zvažte i koupi roztrhaných kalhot. Ty se totiž na příčkách oblíbenosti drží tzv. zuby-nehty. Samozřejmě o dostatku jednobarevných triček netřeba mluvit. To samé platí i u košilí.

Ale abychom nezmiňovali pouze důležité části oblečení, přejděme také k botám. Kozačky, lodičky, žabky, sandálky, baleríny a kotníkové boty jsou zkrátka podmínkou. Každá žena by měla vlastnit alespoň tuto skromnou část obuvi. Pokud tomu tak není, může se lehce stát, že nenajdete ke vhodné události vhodnou obuv a budete muset chvátat do nejbližšího obchodního centra pro potřebný kousek.

Samozřejmě je nutné, abychom sledovaly a kupovaly i nejrůznější módní doplňky. Jedná se především o šály, bez níž bychom se letošní zimu vážně neobešli. Do této kategorie také spadají i čepice a oblíbené šperky. Na co ale nesmíme dále zapomenout, jsou kabelky.

Kabelky tvoří věčný otazník nad šatníkem každé ženy. Je zapotřebí, abychom ve svém šatníku měli alespoň jednu velkou prostornou kabelku, dále menší na nejrůznější výlety a drobné psaníčko, které využijeme zejména během (právě probíhající) plesové sezony.

Možná by stálo za zvážení, zda si nekoupíme také batoh. Ten se totiž během léta a podzimu vyšplhal opravdu vysoko. Jeho oblíbenost v současné době nezná mezí, proto se není čemu divit, když takový vkusný malý batůžek nalezneme u kdejaké slečny. Vleze se do něj stejné množství (ne-li větší) jako do kabelky a nosí se pohodlněji na zádech. Nemusíme se tedy kmásat s těžkou kabelkou v rukou.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.