Jeden tábor, mnoho vzpomínek

Rodiče jsou samozřejmě pro každé dítě to nejdůležitější. Významně se mu ale zapíše do paměti i to, co prožije s kamarády. Prázdninový tábor je jednou z tradičních akcí, kde děti v kolektivu vrstevníků potkávají zážitky, na které se po zbytek života nezapomíná. Co může nabídnout kreativní tábor Benice

Program kreativního tábora

Statek Benice je již tradičním dějištěm letních táborů a jedním z nich je i tábor kreativní. Co všechno na malé táborníky čeká? Program je částečně zaměřen tradičně. To znamená, že nebude chybět bydlení v chatce nebo indiánském teepee, celotáborová hra, večery nad společenskými hrami a spousta sportovních a pohybových aktivit.

Kreativní tábor Benice je ale současně orientován i tvořivě. Děti se tu naučí mnohým výtvarným technikám, jako například malování vodovými či akvarelovými barvami. Seznámí se i s tradičním japonským uměním origami. Žijeme v době moderních technologií a ani dětské tábory nemohou v tomto směru zůstat stranou, proto se účastníci seznámí i s tím, jak natočit vlastní video.

Součástí kreativního tábora Benice je mimo praktické části i i ta naučná. Dětem se budou věnovat různé zajímavé osobnosti, které si v rámci tábora nachystají svou přednášku. Rozvíjet se tedy budou všestranně a nezáleží přitom na tom, kdo co už umí z dřívějška. Každý se může zapojit, pokud má chuť.

Organizační náležitosti a kreativní tábor v Benicích

Dětského kreativního tábora se mohou zúčastnit naprostí začátečníci i pokročilí malí umělci. Určen je primárně věkové skupině od 6 do 16 let. Každý účastník si poté plody svojí tvorby odveze domů, aby mu zůstala i nějaká ta hmatatelná vzpomínka na léto strávené na statku.

Samozřejmostí jsou zkušení vedoucí, kteří se budou během kreativního tábora v Benicích o své svěřence starat. Ostatně tábor zahajuje v roce 2018 už dvaadvacátou sezónu. Za tuto dobu jím prošly stovky dětí. Tábor se vždy koná v týdenních turnusech a rodiče potěší i fakt, že děti se ocitnou v nádherné přírodě, avšak vzdálené jen necelých 11 km od města, konkrétně od Benešova. Zázemí tábora je proto dobře dostupné.

V kategorii: Cestování, Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.