Jeden tábor, mnoho vzpomínek

Rodiče jsou samozřejmě pro každé dítě to nejdůležitější. Významně se mu ale zapíše do paměti i to, co prožije s kamarády. Prázdninový tábor je jednou z tradičních akcí, kde děti v kolektivu vrstevníků potkávají zážitky, na které se po zbytek života nezapomíná. Co může nabídnout kreativní tábor Benice

Program kreativního tábora

Statek Benice je již tradičním dějištěm letních táborů a jedním z nich je i tábor kreativní. Co všechno na malé táborníky čeká? Program je částečně zaměřen tradičně. To znamená, že nebude chybět bydlení v chatce nebo indiánském teepee, celotáborová hra, večery nad společenskými hrami a spousta sportovních a pohybových aktivit.

Kreativní tábor Benice je ale současně orientován i tvořivě. Děti se tu naučí mnohým výtvarným technikám, jako například malování vodovými či akvarelovými barvami. Seznámí se i s tradičním japonským uměním origami. Žijeme v době moderních technologií a ani dětské tábory nemohou v tomto směru zůstat stranou, proto se účastníci seznámí i s tím, jak natočit vlastní video.

Součástí kreativního tábora Benice je mimo praktické části i i ta naučná. Dětem se budou věnovat různé zajímavé osobnosti, které si v rámci tábora nachystají svou přednášku. Rozvíjet se tedy budou všestranně a nezáleží přitom na tom, kdo co už umí z dřívějška. Každý se může zapojit, pokud má chuť.

Organizační náležitosti a kreativní tábor v Benicích

Dětského kreativního tábora se mohou zúčastnit naprostí začátečníci i pokročilí malí umělci. Určen je primárně věkové skupině od 6 do 16 let. Každý účastník si poté plody svojí tvorby odveze domů, aby mu zůstala i nějaká ta hmatatelná vzpomínka na léto strávené na statku.

Samozřejmostí jsou zkušení vedoucí, kteří se budou během kreativního tábora v Benicích o své svěřence starat. Ostatně tábor zahajuje v roce 2018 už dvaadvacátou sezónu. Za tuto dobu jím prošly stovky dětí. Tábor se vždy koná v týdenních turnusech a rodiče potěší i fakt, že děti se ocitnou v nádherné přírodě, avšak vzdálené jen necelých 11 km od města, konkrétně od Benešova. Zázemí tábora je proto dobře dostupné.

V kategorii: Cestování, Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.