Jarní teploty jsou zrádné, na sportování se navrstvěte jako cibule

Mezi námi se vyskytuje čím dál více sportovců. Je to skvělé, protože díky sportu se udržujeme fit a naše zdraví je pevnější. Když nyní opadly poslední zimní mrazíky, na řadu přichází jarní sporty, k nimž se řadí in-line brusle, první jarní běh či cyklistika. Ať už se vydáte ven vykonávat jakýkoliv sport, mějte na paměti, že jarní teploty jsou velice zrádné. Nepodceňujte oblékání, protože jenom tehdy, kdy se dobře oblečete, se můžete vyhnout nepříjemnému nachlazení či případným nemocem.

Ať už se vydáte běhat nebo se letos poprvé projedete na kole, vždy se musíte snažit o to, abyste i zpocení byli v teple. Nejvíce náchylný je člověk, který je zpocený, přesto se nechává ovívat chladným jarním větrem. Nejlépe uděláte, když si obléknete funkční oblečení.

Funkční oblečení je hotový zázrak. Nejen, že toto oblečení využijete k jakémukoliv sportu, ale vždy vás dokonale ochrání před nemocemi a před chladem. Absorbuje totiž pot. Díky funkčnímu oblečení se nemusíte trápit kruhy v podpaží či na zádech, protože nic nepůjde vidět.

Vrstvěte se jako cibule

Mnoho lidí si myslí, že tak tenké prádlo nás nemůže ochránit před chladem či větrem. Jenže to se pletou. U funkčního oblečení platí, že se musí vrstvit. Nikdy si neoblékejte tenký funkční nátělník a na něj tlustou bundu, kterou bude profukovat vítr. Raději si oblékněte funkční tílko nebo tričko, na něj si oblékněte funkční mikinu a na ni pak bundu. Toto velké množství tenkých vrstev vás ochrání nejen před potem, ale i před tolikrát zmiňovaným chladem.

Kde funkční oblečení pořídím?

Funkční oblečení v dnešní době zakoupíte takřka v jakémkoliv obchodě se sportovním vybavením a oblečením. Doporučujeme však internetový obchod monturashop.cz, kde najdete vše, co potřebujete, na jednom místě. Kromě funkčního oblečení si zde můžete koupit i doplňky vhodné pro outdoorové aktivity a sporty nebo kvalitní obuv či batohy vhodné nejen pro turistiku.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Objevte kouzlo a účinky bílého čaje Objevte kouzlo a účinky bílého čaje
Kdy změnit práci a jak si v práci zlepšit náladu? Kdy změnit práci a jak si v práci zlepšit náladu?
4 hlavní důvody, proč konečně používat erotické pomůcky 4 hlavní důvody, proč konečně používat erotické pomůcky
Představujeme e-moped Racceway Představujeme e-moped Racceway

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.