Jaké budou módní trendy pro jaro/léto 2014?

SPRING 2014Zatímco se v těchto dnech snažíme začít s přípravou svého zevnějšku na letní sezónu, módní návrháři už přesně vědí, co bude pro jaro/léto 2014  „in“. Všichni kreativci zaplesají, protože to bude opravdu divoké.

Letos bude hlavní téma avantgarda. Můžete popustit uzdu své fantazii mozaikovými a geometrickými vzory a asymetrií. Neztratíte se ani v šatech s motivy africké divočiny. Nejste-li příznivcem těchto extravagantních vzorů a máte raději jednoduchost, tak budete jistě nadšeni, že se pastelové barvy znovu přihlásí o své slovo. Pokud se chcete letos přece jen trochu odvázat, využijte pastelové barvy jako kontrast k výraznějším vzorům. Máte v šatníku vzpomínky na rok 1990? Vězte, že tyto kousky budou populárnější, než kdykoliv předtím a platí to i pro slogany na tričkách. Můžete tak dát světu najevo, co si myslíte, a to buď drzým nebo roztomilým způsobem. Je to jen na Vás!

Nechte se inspirovat, ale každý ví, že je především důležitý Váš osobitý styl. Nemusíte se řídit vším, co se na Vás z přehlídkových mol navalí. Oblíkněte se do toho, v čem se cítíte neodolatelně a především sama sebou. Znáte se nejlépe a víte, co Vám sluší a v čem byste naopak nešla ani vysypat koš.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 3141 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.