Jak vybrat správnou stolní lampu na pracovní stůl

Stolní lampa je stejně tak důležitá jako stropní nebo nástěnné svítidlo. Proto je při výběru nutné klást důraz na několik základních parametrů, které by měla vaše stolní lampa splňovat. Jedná se především o praktický typ osvětlení, které každodenně využíváte při práci. Zároveň plní funkci dekorativní, pomáhá navodit tu správnou atmosféru, abyste se cítili příjemně. Pro kvalitní světlo je důležité zvolit správný světelný zdroj. U lampy pro pracovní stůl je volba jasná. LED světelný zdroj ve studené barvě je tou správnou volbou. Studená bílá vás udrží soustředěné a bdělé.

Praktická – libovolně nastavitelná

Při práci dlouhé hodiny hledíte do počítače nebo do nekonečného množství papírů. Proto volte světlo, které i při delším svícení bude šetrné k vašim očím. Skvělou variantou je lampa vybavena stmívačem. Díky této funkci můžete jednoduše regulovat intenzitu osvětlení. Lampa na pracovní stůl by měla být také variabilní. Správná lampa disponuje polohovatelným ramenem, díky kterému můžete světlo nasměrovat přesně tak, jak právě potřebujete.

V nabídce jsou lampy moderní i klasické. Jsou vyráběny z různých druhů materiálů a v široké škále barevných provedení a kombinací. Tvary mohou mít jednoduché či atypické, některé mohou disponovat i stínidlem. Zaručeně si vyberete i vy. Hlavním účelem lampy je kvalitně osvětlit pracovní plochu, proto by lampa měla světlo rovnoměrně rozprostírat. To opět napomáhá k soustředěnosti a oči se nemusejí tolik namáhat kvůli výraznému světlu. Až dokončíte práci, můžete si příjemným světlem navodit útulnou relaxační atmosféru.

V kategorii: Domácnost

Mohlo by Vás zajímat:

Reklamace zboží Reklamace zboží
Bez pravidel to nejde, ani v přírodě! Bez pravidel to nejde, ani v přírodě!
LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý LAMAX Storm1: Líbivý a hlasitý
Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální Router TP-Link Archer AX20: Jako základ pro Wi-Fi 6 ideální

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2021 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.