Jak naladit Slovak Sport?

Slovak_Sport.TV_Logo

Jedním z televizních programů, o kterých se v posledních měsících nejvíce mluví, jsou sportovní kanály Slovak Sport. Pod tuto značku patří hned tři TV kanály – Slovak Sport 1, Slovak Sport 2 a Slovak Sport 3. Jaké jsou mezi těmito stanicemi rozdíly a jaké jsou možnosti jejich příjmu na území České republiky?

Co je obsahem jednotlivých programů?

Ve všech třech případech se jedná o slovenské sportovní kanály, ale jsou mezi nimi drobné rozdíly. Zatímco první program Slovak Sport vysílá z anglické Premier League pouze jeden přímý přenos týdně, na druhém programu je jich mnohem více. Třetí program pak na rozdíl od prvních dvou vysílá i přímé přenosy a záznamy z hokejové NHL a v budoucnu bude vysílat i českou fotbalovou Gambrinus ligu. Kromě zápasů anglické fotbalové ligy se v programu objevují i přenosy z jiných zahraničních lig, např. argentinské nebo belgické a hodně prostoru zde mají také basketbal,volejbal, házená a další sporty. Důležité je také to, že zatímco SS1 i SS2 jsou určené pro Česko i Slovensko, Slovak Sport 3 je kvůli vysílacím právům pro hokejovou NHL určený výhradně pro území Slovenska. 

Příjem programů Slovak Sport přes satelit

Pokud přijímáme televizní programy přes satelit, můžeme si v naší televizi naladit i program Slovak Sport 1. Podmínkou ale je, abychom měli předplacenou službu Skylink a v jeho rámci alespoň balíček Mini. Ostatní programy SS bohužel ve Skylinku nejsou a žádný ze Slovak Sportů nenajdeme např. ve Freesatu.

Příjem programů Slovak Sport přes kabelovou televizi

Co se týká kabelové televize, tak tam se zatím v drtivé většině nabídek českých kabelových operátorů Slovak Sport ještě neobjevil. Jednou z mála výjimek je např. společnost Satline, která SS1 i SS2 svých klientům poskytuje, ale působí pouze v jedné malé obci na Ústecku. Nejvíce lidí se samozřejmě zajímá o to, kdy budou programy Slovak Sport zařazeny na do nabídky největšího kabelového operátora UPC. Vzhledem k tomu, že v únoru by mělo UPC přidávat nové kanály, je hodně pravděpodobné, že by se mezi nimi mohly objevit i oba Slovak Sporty.

Příjem programů Slovak Sport přes IPTV

Už několik měsíců pak mohou programy SS1 a SS2 sledovat diváci O2TV. Ten byl jedním z prvních operátorů, který se Slovak Sportem uzavřel smlouvu a Slovak Sport 2 je v jeho nabídce navíc i v HD verzi.

Příjem programů Slovak Sport přes pozemní vysílání

Ještě na konci minulého roku vysílal první program Slovak Sportu i ve volném terestrickém vysílání na území Prahy. Příliš dlouho tam však nevydržel a ke 31.12. zde ukončil vysílání. Bylo to kvůli požadavku kabelových televizí, které pravděpodobně nechtěly platit za program, který vysílá volně. Určitou možnost sledovat Slovak Sport však mají někteří diváci z Moravy. Na část jejího území totiž dosahuje signál slovenského multiplexu 1, v jehož rámci vysílá Slovak Sport 3. Tito diváci tak mohou tento program naladit spolu s několika dalšími slovenskými kanály.

Příjem programů Slovak Sport přes placené videotéky

Poslední možnost, jak si Slovak Sport naladit je pro ty, kteří využívají placenou videotéku Topfun. Ta nabízí nejen filmy, ale i několik televizních kanálů a mezi nimi jsou i SS1 a SS2. Díky Topfunu se tak ke Slovak Sportu mohou dostat i ti, co ho nemohou přijímat předchozími způsoby.

ss2

Foto: en.wikipedia.org, radiotv.cz

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Tři věci, které si musí podnikatel na začátku podnikání pořídit Tři věci, které si musí podnikatel na začátku podnikání pořídit
Byty v atraktivní lokalitě? Na Vackově probíhá další výstavba! Byty v atraktivní lokalitě? Na Vackově probíhá další výstavba!
Na chladné měsíce je potřeba se přichystat včas. Připravte svou garáž i auto Na chladné měsíce je potřeba se přichystat včas. Připravte svou garáž i auto
Se sublimačním tiskem zvládnete to, co nikdy předtím Se sublimačním tiskem zvládnete to, co nikdy předtím

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.