Hra Goodgame Disco

Každý máme trochu odlišný hudební vkus. Ale i tak si občas rádi zajdeme na diskotéku. Je to místo, kde si po celotýdenní škole nebo práci odpočineme s přáteli, odvážeme se u hlasité hudby a vypijeme nějaký ten drink. Pokud jste třeba nemocní, nebo nemůžete jít na diskotéku z jiného důvodu, můžete se stejně dobře odreagovat u hry Goodgame Disco.

Stanete se majitelkou malého klubu, která má velké ambice. Ze začátku jste na celý klub sama. Pomáhají Vám jen barman či barmanka a vyhazovač, který si bohužel najde práci snad na každé diskotéce. Vy sama plníte, kromě role majitelky, také roli hlavní DJ. Hned na začátku si můžete vybrat, zda budete pouštět rockovou nebo taneční hudbu. Postupem času se váš repertoár rozroste i o hip hop nebo nový druh taneční muziky. Ze začátku bude váš klub pouze malým podnikem s ne příliš bohatým vybavením. To se postupem času, jak se prestiž vašeho podniku začne zvyšovat a penízky přibývat, změní k lepšímu. S každým levelem se vám otevřou nové možnosti, jak klub vylepšit. Budete moci pořídit tapety a obrazy na zdi, nový bar, taneční parket, nebo třeba sezení pro hosty. Jak se bude váš příjem zvyšovat, budete si moct dovolit zaměstnat další barmany a vyhazovače. Sama byste chod klubu nezvládla, proto vám jejich pomoc přijde vhod.

Návštěvníci si nového klubu okamžitě všimnou a začnou sem pravidelně chodit. Jak je všeobecně známo, je na diskotéce nejvíce lidí hlavně na párty. Je proto dobré pořádat co nejlepší párty, abyste přilákali hodně návštěvníků ochotných se pořádně pobavit a utrácet za koktejly. Ve svém repertoáru máte několik druhů párty. Každá z nich je odlišná svou povahou a vyžaduje jinou dobu plánování. Můžete tak uspořádat Happy Hour se slevou na nápoje, nebo také náročnější Ladies Night určenou pouze pro zástupkyně něžného pohlaví. Návštěvníky dokáže v hojném počtu přitáhnout přítomnost celebrit. Jakmile je pozvete, stráví ve vašem podniku několik hodin a budou budit mezi návštěvníky pořádný rozruch. Samozřejmě čím větší celebrita, tím více vás bude její přítomnost stát. Tvůrcům hry se nechtěla platit autorská práva, proto vám jména celebrit budou připadat zvláštní, ale je naprosto jasné, o koho se jedná.

Vaším prioritním úkolem je udržet návštěvníky klubu v dobré náladě. Jejich rozpoložení poznáte podle smajlíka, který se vznáší nad každým z nich. Jakmile začne být návštěvník nevrlý, je velké nebezpečí toho, že odejde a všude rozhlásí, že váš klub za nic nestojí. Jediným způsobem, jak ho spolehlivě rozveselit, je věnovat mu píseň nebo mu koupit nápoj na účet podniku. Nejdůležitější je postarat se o to, aby stále hrála hudba a bylo co pít. Pokud byste tyto dvě věci zanedbávali, nastoupil by váš nepřítel – nuda. Nejkrásnější na této hře je to, že klub každé z vás bude vypadat jinak. Každá máme jiný vkus a budeme tak vybírat jiné barvy i jiné rozmístění nábytku.

Hra patří mezi jedny z nekonečných prohlížečových her, ve kterých je stále co vylepšovat. Jednou z nevýhod je nutnost registrace. Další nevýhodou, pro které ovšem takové hry vznikají, je, že chcete-li postupovat rychleji a kupovat si lepší vybavení, budete si muset zakoupit za reálné penízky diamanty. Diamanty se sice dají získat jako odměna, ale je jich hodně málo. A bez nich si budete muset odpustit hodně věcí. Tvůrci hry těží hlavně z toho, že podobné hry jsou velice návykové, a vy se dříve či později k nákupu diamantů odhodláte. Ale proč ne. Je dobře, že vznikají podobné hry, které člověku alespoň na chvíli dovolí utéci z reálného světa a měli bychom je trochu podporovat. Ale pozor! I když to bude hodně těžký úkol, pokuste se nestrávit u této hry celý den.

V kategorii: Goodgame, Hry

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.