Goodgame Empire

kewleburgVelice populární strategické hra, kde budujete a řídíte vlastní říši. Úkolem hry je vybudovat velkou a soběstačnou říší a bojovat proti svým nepřátelům. Ve hře se můžete spřátelit s ostatními hráči, kteří Vám mohou pomoci uchránit Vaše město.

Jak hrát:

Po spuštění hry (níže klikněte na spustit hru), se nejdříve musíte zaregistrovat. Registrace je velice jednoduchá a sestává se ze třech políček. Po registraci se ocitnete na začátku kde musíte pomoci svému „starému známému“ zaútočit na nepřítele.

Po zdařilém útoku získáváte svůj Vlastní hrad. Prvně musíte vybudovat základní potřeby pro fungování impéria, s tím Vám pomůže Váš „starý známí“. Po úspěšném začátku kdy se naučíte stavět budovy a verbovat vojáky , začnete dostávat úkoly, které musíte plnit pro úspěšné postupování do dalších levelů. Přejeme příjemnou zábavu.

Spustit hru Goodgame EmpireSponzorované odkazy
V kategorii: Goodgame

Mohlo by Vás zajímat:

Výroba japonského čaju Matcha: Jedinečný zelený čaj najvyššej kvality Výroba japonského čaju Matcha: Jedinečný zelený čaj najvyššej kvality
Proč je angličtina online tak pohodlná Proč je angličtina online tak pohodlná
Čtyři důvody, proč zvolit půjčku Rerum a ne jinou Čtyři důvody, proč zvolit půjčku Rerum a ne jinou
Studie o koncepci a významu nadnárodního logistického centra Gorzyczki – Věřňovice Studie o koncepci a významu nadnárodního logistického centra Gorzyczki – Věřňovice

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2018 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.