Fenomén Harryho Pottera pokračuje, přichází další díl Fantastických zvířat

Seděla a psala příběh o čarodějnickém učni po kavárnách v Edinburghu. Sama netušila, že díky ní vznikne fenomén, kterému podlehne celá generace dětí a náctiletých. Ve vydavatelství samotném o úspěchu přesvědčeni nebyli, i proto musely být na titulní stránce pouze její iniciály křestního jména, aby se čtenáři domnívali, že autorem je muž. Dnes patří Joanne Rowlingová mezi nejúspěšnější autorky a Harryho Pottera zbožňuje i další generace dětských čtenářů. Do kin navíc míří další díl Fantastických zvířat, fantasy filmu, který volně navazuje na potterovskou ságu a láká další příznivce.


Půl miliardy výtisků v 67 jazycích

Kdo by si kdy pomyslel, že septalogie o čarodějnickém učni Harry Potterovi bude tak úspěšná a osloví i děti po více než 20 letech od svého vzniku? Na světě se prodalo kolem půl miliardy výtisků v 67 různých jazycích a řadí se tak mezi nejoblíbenější románovou sérii všech dob. Přitom v druhé polovině 90. let minulého století o vydání nebyl zájem, dokonce hrozilo, že příběh zůstane v šuplíku. Ještě štěstí, že se tak nestalo, a dodnes se mohou těšit čtenáři z potterovské série i navazujících Fantastických zvířat. Právě třetí díl, pod jehož scénářem je taktéž podepsaná Rowlingová, se dokončuje a půjde do kin na jaře roku 2022.

Svět kouzel a magie stále láká

Fantasy příběh, ve kterém vítězí dobro, je stále lákavý. Dokládá to množství sběratelských Funko POP Harry Potter figurek, které jsou vysněným dárkem pro kluky i holky. Pozadu nezůstávají ani dospělí, kteří vyrostli na příběhu světa, kde nehrají mudlové žádnou roli. Obdobně fantaskní story právě vzniká v podání Fantastických zvířat, kdy Rowlingová slíbila celkem pět dílů. Na dokončení zfilmování třetího scénáře se v současné chvíli pracuje a premiéra je slíbená na duben 2022. Fandové kouzelnického světa se mají na co těšit!

Trailer slibuje čarodějnickou nadílku

Zveřejněný trailer k fantasy filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství totiž přináší fanouškům čarodějnického světa malý vánoční dárek, protože odhaluje první náznaky děje. Namísto Johnnyho Deppa bude v tomto pokračování excelovat dánský herec Mads Mikkelsen v roli čaroděje Grindelwalda. Nebudou však chybět ani Bradavice nebo mladý Albus Brumbál, ale také velká mise, protože svět kouzel míří do války s mudly. Nebo snad na největší souboj všech dob nedojde?

V kategorii: Volný čas, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek
Objevte svět CBD Objevte svět CBD

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.