Estetická medicína klinik Mediestetik má budoucnost

Mezinárodní síť klinik Mediestetik je jedna z nejstarších evropských zdravotnických zařízení zaměřených na estetickou medicínu s bohatými zkušenostmi. Téměř 20 let představuje exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost. Dokáže ji bravurně propojit s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Když k tomu přidáte špičkové lékaře, lepší koktejl směřující ke zdraví jste si nemohli umíchat. A že je tento koktejl žádaný, to potvrzují tisíce spokojených pacientů po celém světě.

Síť klinik Mediestetik

V České republice funguje síť klinik Mediestetik od roku 2010 a díky bohaté historii a zkušenostem z 30 evropských poboček se jí výborně daří i u nás. Začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie a přinesla nejžhavější novinky. V rámci estetické dermatologie lze jmenovat originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage® i buněčné omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®. Pokud chcete podstoupit některé z ošetření pro korekci vrásek, vypnutí obličeje, pozvednutí povadlých kontur, zlepšení kvality pleti či pro podporu růstu vlasů, zde najdete ty nevětší novinky. Můžete se zde zaměřit i na formování postavy. Lze zde léčit i odstraňování specifických kožních problémů, jako jsou jizvy, strie či žilky a další kožní defekty. V roce 2016 se klinika Mediestetik dokonce začala věnovat i ortodoncii a ortopedii. Věnuje se vědeckým výzkumům a jde neustále kupředu.

Stomatologická klinika i ortopedie

Stomatologické kliniky Mediestetik disponují robotickými systémy CEREC pro vymodelování a výrobu zubních náhrad i plně vybaveným implantologickým centrem včetně ultrazvukového skalpelu. Ortopedie se věnuje prevenci, léčbě a rehabilitaci při poruchách, onemocnění i zranění podpůrného a pohybového aparátu. Léčí vývojové vady, degenerativní onemocnění velkých kloubů i sportovní úrazy. Zaměřují se také na léčbu projevů civilizačních chorob způsobenou sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. Síť těchto klinik má široký rozsah a perfektní výsledky.

V kategorii: Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.