Estetická medicína klinik Mediestetik má budoucnost

Mezinárodní síť klinik Mediestetik je jedna z nejstarších evropských zdravotnických zařízení zaměřených na estetickou medicínu s bohatými zkušenostmi. Téměř 20 let představuje exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost. Dokáže ji bravurně propojit s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Když k tomu přidáte špičkové lékaře, lepší koktejl směřující ke zdraví jste si nemohli umíchat. A že je tento koktejl žádaný, to potvrzují tisíce spokojených pacientů po celém světě.

Síť klinik Mediestetik

V České republice funguje síť klinik Mediestetik od roku 2010 a díky bohaté historii a zkušenostem z 30 evropských poboček se jí výborně daří i u nás. Začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie a přinesla nejžhavější novinky. V rámci estetické dermatologie lze jmenovat originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage® i buněčné omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®. Pokud chcete podstoupit některé z ošetření pro korekci vrásek, vypnutí obličeje, pozvednutí povadlých kontur, zlepšení kvality pleti či pro podporu růstu vlasů, zde najdete ty nevětší novinky. Můžete se zde zaměřit i na formování postavy. Lze zde léčit i odstraňování specifických kožních problémů, jako jsou jizvy, strie či žilky a další kožní defekty. V roce 2016 se klinika Mediestetik dokonce začala věnovat i ortodoncii a ortopedii. Věnuje se vědeckým výzkumům a jde neustále kupředu.

Stomatologická klinika i ortopedie

Stomatologické kliniky Mediestetik disponují robotickými systémy CEREC pro vymodelování a výrobu zubních náhrad i plně vybaveným implantologickým centrem včetně ultrazvukového skalpelu. Ortopedie se věnuje prevenci, léčbě a rehabilitaci při poruchách, onemocnění i zranění podpůrného a pohybového aparátu. Léčí vývojové vady, degenerativní onemocnění velkých kloubů i sportovní úrazy. Zaměřují se také na léčbu projevů civilizačních chorob způsobenou sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu. Síť těchto klinik má široký rozsah a perfektní výsledky.

V kategorii: Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.