Dovolená? Pak v září či v říjnu? Zájezdy jsou za polovic!

Doba dovolených je v plném proudu. Někteří nadšenci a ti, kteří toužili po letním odpočinku, vyrazili už na začátku července, jiní si to schovávali na to nejpernější léto, tedy na červenec a srpen, jiní se pouští do cestování až na sklonku srpna. Jenže tito nadšenci nejspíše sice mají velkou tužbu po dovolené, ale měli by si raději počkat. Jak se říká – na dobré se oplatí počkat. To bohužel (nebo bohudík) platí i v tomto případě, kdy se rozhodujeme, jestli se vydáme na nějakou dovolenou. Nejlevnější a nejvýhodnější zájezdy totiž začínají teprve až po té velké letní sezoně.

Pokud si myslíte, že je v jiných zemích poměrně chladno, když u nás tedy končí léto srpnem, ale není to tak. Krásně je v mnoha zemích nejen v září, ale také i na začátku října. Je tam dokonce i příjemněji – není šílené parno, které by nám znemožňovalo dýchat nebo vůbec spát. Navíc moře je stále krásně teplé a památky stojí po celý rok, proto proč byste si neměli počkat až na příjemnější září nebo říjen? Přinášíme vám pár důvodů, které vás jednoznačně přemluví o tom, proč byste měli jet do zahraničí právě v tyto podzimní měsíce.

1) Ušetříte

Hlavním důvodem, který nejčastěji přemluví, je to, že rapidně ušetříte. Je nutné poznamenat, že zájezdy už po letní sezoně opadávají na své ceně, stejně jako listí pomalu opadavá v tomto podzimním ročním období ze stromů. Zájezdy, které byste tak během hlavních letních měsíců koupili za dvacet tisíc all-inclusive, tak koupíte za deset. A to se jedná o ceny na začátku září. Během konce září a začátkem října se dočkáte ještě levnějších cen, na které se opravdu vyplatí počkat.

2) Vyhnete se turistům

Další výhodou je rozhodně to, že se nejedná o měsíce, kdy je takzvaná ta hlavní turistická sezona. Vyhnete se tedy velkému množství turistů. Pláže tedy budou jenom pro vás, stejně jako moře nebo také památky, k nimž nebudete muset stát dlouhou frontu.Sponzorované odkazy
V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Čtyři důvody, proč zvolit půjčku Rerum a ne jinou Čtyři důvody, proč zvolit půjčku Rerum a ne jinou
Studie o koncepci a významu nadnárodního logistického centra Gorzyczki – Věřňovice Studie o koncepci a významu nadnárodního logistického centra Gorzyczki – Věřňovice
Nejčastější mýty o jazykovém vzdělávání Nejčastější mýty o jazykovém vzdělávání
5 důvodů, proč si nekupovat kalendář 5 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2018 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.