DKNY aka Donna Karan New York vůně

Značka Donna Karan New York (DKNY) patří, jak je zjevné z její každoroční nabídky, k těm produktivnějším návrhářům dámských a pánských parfémů. Ale pozor, v tomto případě jistě neplatí pravidlo nepřímé úměry o klesající tendenci kvality! Pohlédněme nyní blíže na  některé top- vůně značky DKNY. 

INSPIRACE ZE ŽHNOUCÍHO NEW YORKU

Netrpělivě očekávané léto můžeme zkusit přivábit s pomocí kolekce DKNY Summer, která byla poprvé prezentována v roce 2006 a s každým následujícím rokem včetně tohoto bývá obohacena o nový letní model. Časem nejprověřenější je DKNY Women Summer, v jejímž základu se setkaly svěžest břízy a pomeranče a jižní závan tomatových lístků a tymiánu.

DKNY Summer (z edice 2007) v růžovém čtyřhranném flakónu, připomínajícím mrakodrap, je vůně pro ženy, které znají kouzlo letního času ve městě, letního ovoce na trhu (rybíz, meruňka, borůvky) nebo luxus orchidejového kvítku na stole zahradní restaurace. Průzračně moderní městskou vůní je DKNY To Go Women, jež má v hlavě parfému neotřelou vůni tomatového lístku, což zabezpečuje pozoruhodný první dojem. Umocněn je pak osvěžujícím leknínem, narcisem a tulipánem- tato kombinace přinese vytížené manažerce „uvězněné“ i přes léto v kanceláři novou energii a nečekané nápady…

K NAKOUSNUTÍ 

DKNY Be Delicious je také dosud neuzavřenou řadou, jež pojí vícero variací vůní, které neaspirují na to, být „pro zvláštní příležitost“. Naopak, buďte (ovocně) lahodná a k nakousnutí vždy a všude! Pokud si DKNY Be Delicious oblíbíte, věřte, že se stane součástí Vaší nezaměnitelné osobnosti. V roce 2005 spatřila svět vůní limitovaná edice DKNY Be Delicious Message Of Hope („Poselství naděje“). Čím by měla dle renomovaných znalců upoutat Váš nos? Rozhodně netradičním květinově- lahodným spojením magnólie, růže a fialky s „vitamínovou bombou“ z okurky, grepu a červeného jablíčka.

Umění užívat života navozuje i toaletní voda DKNY Be Delicious Picnic In The Park (for women). Stojí na ovocných tónech zeleného jablíčka a pomeranče. Zářivě zelený oblý flakón dojem šťavnatosti ještě umocňuje. V karmínově červeném kulatém flakónu se uchovává poslední vůně pro dámy z této série (přičemž si nečiníme nárok na úplnost výčtu), a sice DKNY Be Delicious Kisses, jež pozoruhodně promíchává okurku a grep s květinovou kytičkou z fialky, růže a konvalinky. K neodolatelnosti parfému (a následným vroucím polibkům) napomáhá esence kůže, kterou designéři DKNY zakomponovaly do jeho základů.

DKNY PRO PÁNY

Lákavé aroma letního ovoce je prostřednictvím DKNY k dispozici i v pánském provedení Be Delicious. Heslo „V jednoduchosti je síla“ ctí na citrusech založená pro letní horka ideální Be Delicious Picnic In The Park For Men. Tuto vůni lze díky její nekomplikovanosti doporučit pro každodenní použití. A zatímco předchozí lahvička se hodí pro letní teplé počasí, DKNY Be Delicious RED ART Men je poněkud hřejivější, na ušlechtilých dřevinách „vypěstovanou“ vůní. Srdce tvoří jasmín, pačuli a šťavnaté jablko. Pozornosti zajisté neujde umělecky vypracovaný flakón, jehož tělo zdobí malba á la abstraktní expresionismus Jacksona Pollocka.

V kategorii: Krása Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně Parfémy Salvador Dali – nesmrtelné vůně
Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps Nina Ricci – tvůrce nesmrtelné Lair du Temps
Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně Parfémy Moshino – šílený kloboučník a jeho rozpustilé vůně
Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco? Lanvin Paris – parfémy s nádechem art deco?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.