Dekorativní samolepky na zeď

Pokud jste se rozhodli pro koupi samolepek na zeď, určitě přemýšlejte o barevných variantách. Jde o velmi dobrou možnost jak oživit interiér. Pomocí samolepek vdechnete život Vašim místnostem. Samolepky přinesou moderní designy i radost. Pomocí květinových motivů můžete Vaše zdi nechat rozkvést do nádherných barevných variací. Dekorace na zeď jsou vhodné i pro firemní prostory, kde se však hodí decentní modely, nebo dekorace prezentující firmu.

Samolepky si můžete vybírat ve všech motivech a barvách, které Vás napadnou. Nejlevnější samolepky jsou za cenu pohybující se kolem 200 korun.Pokud byste si chtěli pořídit něco většího či dokonce set nálepek na zeď, které dohromady vytvoří velký set, pak musíte do kapsy sáhnout i pro 1 000 korun.Investice se však vyplatí. Váš domov získá nový rozměr a samolepky také něco vydrží. Nemusíte se bát případného odlepení od zdi. Vybírat můžete z kategorií přírody, znaků, dětských motivů, zvířat a abstraktních tvarů.Pokud chcete zvolit raději výběr dle použití, zvolte jednu z kategorií kuchyně, koupelna, chodba, firemní prostory a jiné.

Dekorativní samolepky do kuchyně a koupelny jsou samozřejmě více odolné, protože v koupelně hrozí styk s vodou a v kuchyni dokonce případné zašpinění při vaření. Tyto fólie jsou omyvatelné, pro lepší udržování čistoty a jejich životnosti.

V kategorii: Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory
Tři důvody, proč navštívit Beskydy Tři důvody, proč navštívit Beskydy
Pro klid duše si pojistěte svůj majetek! Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.