Co to je krabičková dieta

Krabičková dieta je přesně tím, co říká její název. Jedná se o jídla v krabičkách, která vymezují jednu vaši porci určenou k danému jídlu. Ať už je to oběd či večeře. Tyto pokrmy totiž nemusíte konzumovat během celého dne, ale jen tehdy, když je to pro vás vhodné.

V rámci zdravé diety si vybíráte ze čtyř programů podle vlastního přání. Můžete si tak zajistit například jen dopolední menu na dobu, kdy jste v zaměstnání a potřebujete mít snadno dostupné zdravé jídlo.

Krabičková dieta: výhody a nevýhody

Jídla z krabičkové diety jsou energeticky vyvážené a obsahují vše, co by ve vašem jídelníčku nemělo chybět, aby tělo získalo potřebné živiny. Váš stravovací plán tak bude obsahovat netučné maso (hovězí, drůbež či ryby), luštěniny, mléčné výrobky či zeleninu.

Ani krabičková dieta nemůže fungovat sama za sebe, ale je potřeba se také zapojit s pohybovou aktivitou, které celý proces urychlí a výsledek bude znatelnější. Další nedílnou součástí je pitný režim. V této podobě lze posléze držet krabičkovou dietu i dlouhodobě. Na rozdíl od mnoha jiných diet totiž není založena na hladovění. Její dodržování pro vás bude díky tomu snazší, navíc vám nehrozí jojo efekt.

Co je jeho příčinou?

Jestliže organismu drasticky omezíme živiny a hladovíme, v podstatě ho tak „přepneme“ do nouzového režimu, kdy se metabolismus silně zpomaluje. A to samozřejmě v boji s nadbytečnými kilogramy nechceme.

Pro koho je krabičková dieta

Krabičková dieta je tak skvělým řešením pro ty, kteří chtějí zhubnout trvale a současně mají málo času nebo zkušeností na to, aby si samostatně vařili, odvažovali porce, zkoumali složení potravin a počítali kalorie. Díky krabičkám si postupem času přirozeně osvojíte vhodné potraviny a naučíte se odhadovat i jejich množství.

Také je zdravá dieta určena všem, kteří se rozhodli skutečně změnit svůj životní styl a dát vale nefungujícím „zázračným“ dietám.

Rozvoz až do domu

Zde odpadá častá otázka. Kam musím zajed a kde vyzvednu? Krabičkovou dietu je možno dovézt až k vám do domu, a to kdykoli včetně víkendů. Rozvoz je standardně možný po Brně, rozvoz probíhá v odpoledních a večerních hodinách. Doprava do okrajových částí města nebo do vzdálenějších lokalit je realizována po domluvě a za příplatek. Využijte této služby a ušetřete čas pro sebe a svoji rodinu.

Jinou možností, díky které můžete ušetřit, je samostatně si krabičkovou vždy vyzvedávat. Učinit tak můžete v hotelu Gregor v Modřice u Brna. Vyzvedávání objednávky probíhá den dopředu, případně také až v daný den v dopoledních hodinách

V kategorii: Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Jak uhlídat své potomky, když jsou venku? Jak uhlídat své potomky, když jsou venku?
Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku Jaro je tady a s ním i příležitost změny prádelníku
Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.